Мијалки за минијатури, решетката за сушење на садови, 2 ниво 201 Организатор за садови за кујнски садови од не'рѓосувачки челик, 2 големини/965 * 280 * 815мм

Мијалки за минијатури, решетката за сушење на садови, 2 ниво 201 Организатор за садови за кујнски садови од не'рѓосувачки челик,

DEN 6868.80

Свеж

Достапно.

201 Не'рѓосувачки челик, црн третман со црна 'рѓа на површината, стабилноста на структурата на структурата и долгиот животен век. Голем капацитет 2 спрата, може да се стават во чинии, чинии, чаши, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Дизајнот е разумен, не го спречува миењето и повеќе го користи просторот на countertop на мијалникот. Решетката за садови е поставена над мијалникот во кујната, а одводот на прибор за јадење може да се испушти директно во мијалникот за да се спречи влажниот дел од масата. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Избор на клиенти

Jојокрос јадење вртејќи се за полици за капење Полка за капење на сапун за сапун за сунѓер за сунѓер во кујна бања Свеж Попустот
Jazorr над решетката за сушење на садови за мијалник, решетката за сушење 3 нивоа за сушење со мозоци, држач за прибор за јадење, Свеж Попустот
Миење на овошје -шалтер над прибор за чинија со чинија за ширење на корпа) складирање мрежа cm челик телескопски Свеж
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива Свеж
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см Колекција : Активен дизајн во кујната Дизајнер : Никлас obејкоб Машината за миење

DEN 2983.68
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови Свеж
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови

Лесен за употреба, подготвена за употреба, повеќе проблеми Можете да ги измиете и чувате садовите, што е

DEN 1502.40
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не

DEN 3.33
Qqbine 16 кварта пластична кујна за мијалник за мијалник, 3 пакувања Свеж
Qqbine 16 кварта пластична кујна за мијалник за мијалник, 3 пакувања

Големина : 16,5 "x 12,7" x 6,7 " Совршено за миење зеленчук, овошје и садови во кујната, исто така може да се корис�

DEN 3.00
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за Свеж
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за

1 компјутер мултифункционален решетка за пешкири Материјал на телото : пластика Големина : 278,81,5 см Се ко�

DEN 207.84