Zosi 3MP H.265+ 8 Channel 8 WiFi Camera System со 1TB HDD и 1xc289 на отворено PTZ камери, ноќно гледање во боја, во центарот на вниманието, двонасочен аларм за разговор, светлина и сирена

Zosi 3MP H.265+ 8 Channel 8 WiFi Camera System со 1TB HDD и 1xc289 на отворено PTZ камери, ноќно гледање во боја, во центарот

-110 %

DEN 6239.68

Свеж

Достапно.

Ослободени од кавгата за жици на долги растојанија, едноставно поврзете ги камерите и NVR со моќноста со вклучен адаптер за напојување, кој ви овозможува 2 K HD снимки и 100 -ти ноќен вид. Забелешка : Камерите и НВР бараат моќност за 24/7 за набудување. Исто така, интелигентно се заклучува и автоматски ги следи целите во движење, така што нема да пропуштите никакви забележителни моменти. Откако ќе се открие движењето, алармот за звук и светлина ќе се активира автоматски и ќе се испрати навремено известување за е -пошта и притисок директно до вашиот мобилен уред. Можете дури и да го прилагодите планот за аларм и интеркалот за аларми. [C289 PTZ CAM Добијте попаметни сигнали што се важни] __ Вашата камера Zosi C289 IP е опремена со паметно АИ откривање на луѓе, возила, миленичиња и пакети, што ги намалува лажните аларми предизвикани од грешки во движење или лисја што не успеваат, исто така можете да ги прилагодите специфичните области Вашите фотоапарати откриваат движење само да добијат известувања што се најважни. Откако ќе се открие движењето, алармот за звук и светлина ќе се активира автоматски и ќе се испрати навремено известување за е -пошта и притисок директно до вашиот мобилен уред. Забелешка : Камерите и НВР бараат моќност за 24/7 за набудување. Исто така, интелигентно се заклучува и автоматски ги следи целите во движење, така што нема да пропуштите никакви забележителни моменти. Откако ќе се открие движење, снимањето започнува автоматски и известувањето се испраќа директно до вашиот мобилен уред. [Паметно АИ човечко откривање и инстант известувања] __ Зоси C302 Wi Fi камера NVR систем го подобрува препознавањето на човекот како да ги намали лажните аларми предизвикани од преместување на животни или лисја што не успеваат. [C289 изграден за да трае и двоен пат Аудио] __ IP66 Водоотпорни и високо квалитетни материјали за куќиште, оваа камера може да се користи во дождови или снежни денови, продолжувајќи го животниот циклус на вашите камери и заштедувајќи ги вашите времиња. Можете дури и да го прилагодите планот за аларм и интеркалот за аларми. Откако ќе се открие движење, снимањето започнува автоматски и известувањето се испраќа директно до вашиот мобилен уред. Ослободени од кавгата за жици на долги растојанија, едноставно поврзете ги камерите и NVR со моќноста со вклучен адаптер за напојување, кој ви овозможува 2 K HD снимки и 100 -ти ноќен вид.

Избор на клиенти

Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion Свеж
Bandai 007 EVA-01 Тип на тест Евангелион, HG Evangelion

Овој комплет за модели се составува во артикулирана обоена фигура Asy да се привлече заедно и да се облик�

DEN 2.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Лабаво вклопување за

DEN 639.20
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични...

DEN 4247.68
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои Свеж
BNY CORNER 2 MIL 1,5x2 чиста пластична патент за складирање торби за складирање 1.5 x 2 - 500 брои

Овој врв на заптивка од 1,5 "x 2", поли торба е идеална за предмети што треба да се чуваат свежи или препакув�

DEN 3.00