Сет за четки за шминка од 20 парчиња, сет за четки за шминка, сет за четка за прав во сенка за очи, четка за алатка за професионална шминка

Сет за четки за шминка од 20 парчиња, сет за четки за шминка, сет за четка за прав во сенка за очи, четка за алатка за професионална

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

★ 【Меки меки четки】 Мека четка коса создава светла кожа, а косата од четка не е лесна за паѓање, светло и природен ефект на шминка. ★ 【Природен изглед】 мек допир и лесен за грабнување во прав, долготраен ефект и ја прават шминка за лице по деликатен. ★ 【Ергономска рачка】 уникатен дизајн, специјален за шминка за лице, прикажување на вашиот шарм и убавина, лесен за држење и употреба. ★ 【Лесен за употреба】 Лесно за нанесување шминка и сите четки за шминка нема да му наштетат на вашата чувствителна кожа, мека и еластична текстура. ★ 【Компактен и преносен】 Овој комплет за четки за шминка е целосно функционален, лесен и лесен за носење, идеален за дома или патување. Специјално дизајниран за шминка за лице, вклучувајќи 20 четки за шминка во пакетот за да се задоволат различни потреби. Спецификација : Тип на ставка : Четка за шминка Материјал : Метод за одржување на апс : Чекор 1 : Натопено фризура 2 : Ако го користите секој ден, се препорачува да го измиете со професионален раствор за чистење четка за шминка (крем) на секои две недели, исплакнете со чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, чиста вода, и потоа нежно избришете ја влагата со крпа. Откако ќе завршите, оставете да се исушите во ладно поставено нега : Користете хартиени крпи по должината на влакната, избришете го списокот со пакети за козметички остатоци : 20 x четки за шминка.

Item Type: Makeup Brush
Material: ABS
Maintenance method:
Step 1: Soak hair
Step 2: If you use it every day, it is recommended to wash it with a professional makeup brush cleaning solution (cream) every two weeks, rinse with clean water, and then gently wipe up the moisture with a towel. Once finished leave to dry in a cool place
Daily care: Use paper towels along the bristles, wipe away cosmetic residue
Package list: 20 x Makeup Brushes

Избор на клиенти

GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60 Свеж
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60

Издржлива Ткаенина и Шиење Покажете ја вашата тимска гордост низ целиот дом Живописни Бои Отпорни На Из

DEN 2.67
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 398.24
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста Свеж
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста

Сецифитивно дизајниран за Mac Book 12 in Овозможува пристап до сите ваши важни приклучоци и погони, додека го

DEN 0.67
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер Свеж
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер

17" ★ ━━━━━━━━━━ ❥ Што Добивате : 1xwomenени Topssizeusukeubustsleevelungths61036105cm / 4.46 "① Должина : 66см / 25.59" ★ ━━━━━�

DEN 3.00
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна Свеж
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 294.40
Фламинго образец розова боја табела за кука за декоративна затворач за преклопување на преклопната закачалка Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 3.00