Dewenwils на отворено затемнувач за жици со тајмер, далечински прекинувач за затемнување, опсег од 100ft, компатибилен со затемнети сијалици LED/волфрам, FCC овластен

Dewenwils на отворено затемнувач за жици со тајмер, далечински прекинувач за затемнување, опсег од 100ft, компатибилен со затемнети

DEN 415.84

Свеж

Достапно.

Интегрирано затемнување и тајмер - Уредот уникатно ја комбинира функцијата и на тајмерот и затемнувачот, овозможувајќи ви да ги контролирате светлата како распоред што го поставивте додека ја прилагодувате осветленоста. Има вклучено/исклучување/самрак до режими на зори/одбројување за да ги изберете. 4 предаватели за 1 затемнување. Лесно и удобно - Брзо за инсталирање со поставување без алатки, едноставно вклучување и користење, не е потребно програмирање, вклучена батерија CR2032 3 V; Совршено за стари лица и за оние со ограничена мобилност или болка во грбот, овластена FCC, обезбедена гаранција од 1 година. Има вклучено/исклучување/самрак до режими на зори/одбројување за да ги изберете. Прилагодлив опсег на затемнување - приклучокот Dimmer го има целосниот континуиран спектар достапен од Dim Mest до најсветли, кои ги задоволуваат сите барања на сцената што може да ги имате, затемнети LED 200 W/TUNFSTEN 400 W BEALUS компатибилни. 4 предаватели за 1 затемнување. Забелешка : Затемнувачот ќе изгуби меморија ако се наполни. Водоотпорен затемнувач - со трајни и цврсти компјутерски школки и 7 -инчен SJTW 14/3 C тешки мерач дебел продолжен кабел за продолжување, овој затемнувач на жицата може безбедно да се користи и во затворено и на отворено, спротивставувајќи се на абразија, влага, студ и изложеност на сончева светлина. Водоотпорен затемнувач - со трајни и цврсти компјутерски школки и 7 -инчен SJTW 14/3 C тешки мерач дебел продолжен кабел за продолжување, овој затемнувач на жицата може безбедно да се користи и во затворено и на отворено, спротивставувајќи се на абразија, влага, студ и изложеност на сончева светлина. Далечинскиот управувач Dewenwils Надворешно затемнување ви овозможува да ги вклучите/исклучите и затемнете/осветлувате светлата без да излезете во ладни или топли денови. Совршено е за употреба со затемни светла на отворено, светла за внатрешен двор, итн. Далечински управувач - Доаѓа со далечински управувач за да ги прилагодите вашите уреди без да одите надвор во темнината, до 100 -тиот опсег, без само -мешање или мешање во други постојни RF далечински системи, Max.Интегрирано затемнување и тајмер - Уредот уникатно ја комбинира функцијата и на тајмерот и затемнувачот, овозможувајќи ви да ги контролирате светлата како распоред што го поставивте додека ја прилагодувате осветленоста. Опремено со функции за затемнување и тајмер, можете да ги закажете светлата додека ја прилагодувате осветленоста со 5 режими за функцијата на тајмерот. Можете да ги контролирате вашите светла во просторијата со мал далечински управувач во раката.

Избор на клиенти

Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар Свеж
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Количина : 1 Точка Пакет Тежина : 0,3 кг Земја На Пот

DEN 927.20
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не Добр

DEN 1011.20
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68