Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња

Uxcell 6-инчни дискови за пескарење PSA, 120 решетки самостојно лепило за лепило од алуминиум оксид 5 парчиња

DEN 111.84

Свеж

Достапно.

[Големина] - Дискови со пескарење со дијаметар од 6 "дијаметар 120, погодни за употреба со случаен орбит Сандер. Статички занаетчиски занаетчиски песок, има материјал отпорен на топлина и влага. Карактеристика]-за суво користење. Стеаратската обвивка има анти-заклучување и не-оптоварувачки својства, што ја зголемува продуктивноста и ја намалува потрошувачката на материјали. [Апликации]-широко користена во мелење и полирање на метални и неметални материјали на разни комплексни Површина, вклучително и алуминиумска легура, тврдо дрво, вештачки камен, пластика, стакло и повеќе. Одлично за соблекување и отстранување на боја, рафинирање и обработка на дрво. [Големина] - Дискови за пескарење со дијаметар од 6 ”со дијаметар од 120 решетки, погодни за употреба со случаен орбита Сандер. [Материјал] - Изработено со силно зрно зрно алуминиум оксид, е погоден за брзо сечење и мазна завршница на вашиот предмет. Усвојува анти-статички занает за засадување песок, има материјал отпорен на топлина и влага. [Поддршка за само -стап] - Лепилото на хартијата за пескарење PSA има силна лепливост, проверете дали нема да падне за време на употребата и лесно е да се исчисти. [Функција] - За суво користење. Оставата за стеарат има анти-ударни и не-оптоварувачки својства, што ја зголемува продуктивноста и ја намалува потрошувачката на материјали. [Апликации] - широко користени во мелењето и полирањето на метални и неметални материјали на разни комплексни површини, вклучувајќи алуминиумска легура, тврдо дрво, вештачки камен, пластика, стакло и друго. Одлично за соблекување и отстранување на боја, рафинирање и обработка на дрво. Опис : 1. Дисковите за пескарење PSA се користат во производство на дрвени мебел, поправка и реновирање на домови, одржување и поправка или индустриска употреба.2. Без разлика дали сте професионалец или DIY аматер, овие дискови за пескарење се за вашата случаен орбит Sander.Specification : Specification : Specification : Specification : Specification : Specification : Specification : Specification : Specification : Specification. Грануларност : 120 Grit Diameter : 5 "Количина на дупки : 8 Холесматеријал : Алуминиум оксидфеат : обрач и јамка за поддршка на јамката : Содржина на злато : 5pcs x PSA Дискови за пескарење.

Избор на клиенти

С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9 Свеж
Navitech Blue Heavy Duty Rugged Hard Case/Cover компатибилен со Action Camera Yuntab A9

Обезбедете максимална заштита за вашата акциона камера Доказ за шок и водоотпорен Заменливи делови за �

DEN 1.00
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

DEN 1417.60