FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

【Најмалата батерија V-заклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со V-mount на пазарот во моментов, може да се одржи во едната рака. Димензиите на оваа батерија се 3,94*2,79*1,38 инчи, само со тежина од 310g. Не би заземало многу простор во ранецот. Идеално за активности за снимање на отворено. ☛☛2 или повеќе батерии ќе бидат подобри за снимање на уредот!. 【Професионален полнач за батерии за монтирање】 со висок капацитет од 3400m Ah (50 WH/14.8 V), оваа компактна батерија V-заклучување, која е еквивалентна на четири батерии од 18650, може да обезбеди доволно моќ за професионални комплети за камери. Не само што може да ја исполни големата побарувачка за енергија, туку и совршен избор за патниците. Дури е можно да се патува со најмногу 20 парчиња на одредени авиони. 【Повисока моќност и поголема осветленост】 Овој светлосен стап од 98 см RGB е со моќност од 36 W што е во состојба да понуди поголема осветленост. Двојно напојување. LED дисплеј е достапен. 【Батерија за полнење и висок капацитет】 Вграден 16,8 V/ 2600m Ah/ 44 WH батерија што може да се надополнува, портата за микро USB, поддржува целосна моќност 120 минути и подолго време работејќи со помала осветленост. 【Преносно рачно светло стапче】 само тежи 850g, лесен за ракување за да се пополни светло со рака или на статив/камера, едноставно за да се префрлат различни температури и осветленост во боја. 【Најмалата батерија V-заклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со V-mount на пазарот во моментов, може да се одржи во едната рака. Димензиите на оваа батерија се 3,94*2,79*1,38 инчи, само со тежина од 310g. Не би заземало многу простор во ранецот. Идеално за активности за снимање на отворено. ☛☛2 или повеќе батерии ќе бидат подобри за снимање на уредот!. 【Професионален полнач за батерии за монтирање】 со висок капацитет од 3400m Ah (50 WH/14.8 V), оваа компактна батерија V-заклучување, која е еквивалентна на четири батерии од 18650, може да обезбеди доволно моќ за професионални комплети за камери. Не само што може да ја исполни големата побарувачка за енергија, туку и совршен избор за патниците. Дури е можно да се патува со најмногу 20 парчиња на одредени авиони. 【Повисока моќност и поголема осветленост】 Овој светлосен стап од 98 см RGB е со моќност од 36 W што е во состојба да понуди поголема осветленост. Двојно напојување. LED дисплеј е достапен. 【Батерија за полнење и висок капацитет】 Вграден 16,8 V/ 2600m Ah/ 44 WH батерија што може да се надополнува, портата за микро USB, поддржува целосна моќност 120 минути и подолго време работејќи со помала осветленост. 【Преносно рачно светло стапче】 само тежи 850g, лесен за ракување за да се пополни светло со рака или на статив/камера, едноставно за да се префрлат различни температури и осветленост во боја. Songing Fxlion Nano One V Mount/V-Lock Battery 50 WH/14.8 V со D-Tap, USB-C, USB-A, Micro USB приклучоци, 10oz Mini за камери, камери, LED светла, монитори, Mac Book и Smartphone & LS- 800 C RGB рачно LED видео-светло за стапчиња за стапчиња за стапчиња за стапчиња за стапчиња, со вградена контрола на батеријата и апликацијата, прилагодлива 2800k-8000k (98cm).

Избор на клиенти

Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж