ZDFHZSFG Игра за играчки леќи, погон на леќи за игра, прецизно сечење лесно за инсталирање со алатка за расклопување Професионални комплети за чипови за машина за игри

ZDFHZSFG Игра за играчки леќи, погон на леќи за игра, прецизно сечење лесно за инсталирање со алатка за расклопување Професионални

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Добро изработка, специјална дизајнирана за PS2 Machine Game, погодна за употреба. Професионално производство, стабилни карактеристики и висока сигурност. Направено од високо квалитетен материјал, ефикасно избегнувајте корозија и абење, издржливо со употреба. Професионални комплети за чипови, обезбедуваат супериорни перформанси во системот. Прецизното сечење и интерфејс обезбедува совршена соодветност за локацијата на инсталацијата и лесно инсталирање на TOI. Функција : 1. Фино изработка, специјално дизајниран за PS2 Machine Game, погодна за употреба.2. Прецизното сечење и интерфејс обезбедува совршена соодветност за локацијата на инсталацијата и лесно инсталирање на TOI.3. Професионални комплети за чипови, обезбедете супериорни перформанси во системот.4. Направено од високо квалитетен материјал, ефикасно избегнувајте корозија и абење, трајно со употреба.5. Професионално производство, стабилни карактеристики и висока сигурност. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Погон на леќи за игри со Rack Material : Printed Circuit Board : Како слики прикажани : За PS2 802 Type : Game Apactory Weight : Comp. Список на пакети 101 G : 1 x игра со леќи со Rack2 x шрафцигер.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Game Lens Drive with Rack
Material: Printed Circuit Board
Color: As Pictures Shown
Fitment: For PS2 802
Type: Game Accessory
Weight: Approx. 101g
Package List:
1 x Game Lens Drive with Rack2 x Screwdriver:

Избор на клиенти

FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ003KUS 15.6 Мобилна работна станица на допир на допир - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11 Свеж
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 20YQ003KUS 15.6 Мобилна работна станица на допир на допир - 4K UHD - 3840 x 2160 - Intel Core i7 11

Intel Core i7 2,50 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвни перформанси за најтешките задачи и игри...

DEN 1.00
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM Свеж
Пенка за чистење на аспираторот за леќи SR3 43mm, UV CPL FLD FLET FILTER PNEN FOR FUJIFILM X-PRO3 & FUJIFILM X-PRO2 & FUJIFILM

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени...

DEN 1417.60
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00