Четка за тоалет со долга Рачка, Четка За Тоалет За Голф И Комплет Држач, Силиконска Тоалетна Чинија За Длабоко Чистење Поставена На Ѕид Со Нелизгачка Долга Рачка

Четка за тоалет со долга Рачка, Четка За Тоалет За Голф И Комплет Држач, Силиконска Тоалетна Чинија За Длабоко Чистење Поставена

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

●ДЛАБОКО ИСЧИСТЕТЕ ГО СЕКОЈ АГОЛ од ТОАЛЕТОТ.уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен, и секој агол одговара на тоалетот, не оставајќи слепи точки. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. лесно за чистење на аглите и темните жлебови. ●ОЛЕСНЕТЕ ГИ ДОМАШНИТЕ РАБОТИ. влакната на четката изработени од висококвалитетни тпр материјали нема да предизвикаат оштетување на застаклениот тоалет. Косата не е лесно да се заплетка, а домашните работи се полесни. ●ЧЕТКАТА Е ЛЕСНА за ЧИСТЕЊЕ ● влакната од тоалетот не се лепливи за косата, а нечистотијата на четката ќе биде чиста веднаш штом ќе се исплакне, а нечистотијата нема да остане, чиста и хигиенска!. ●ВИСЕЧКИ ЅИД дизајн ● перфорација-слободен и издржлив. Инсталација без нокти, силни и необележувачки налепници, издржливи и стабилни, не е лесно да паднат.Погодно за секојдневно чистење. ●Тоалетна четка за тоалет со долга рачка четка за Чистење Тоалет, Силиконски Четки За Тоалет За Бања, Четка За Чистење Тоалет, Свиткана Силиконска Четка За Глава тоалетна чинија четка за чистење на тоалетни чинии за чистење за домаќинство користете четка за чистење на тоалетна четка за голф со долга рачка. ●ДЛАБОКО ИСЧИСТЕТЕ ГО СЕКОЈ АГОЛ од ТОАЛЕТОТ.уникатниот дизајн на главата на четката е триаголен, и секој агол одговара на тоалетот, не оставајќи слепи точки. Може длабоко да го исчисти секој агол од тоалетот. лесно за чистење на аглите и темните жлебови. ●ОЛЕСНЕТЕ ГИ ДОМАШНИТЕ РАБОТИ. влакната на четката изработени од висококвалитетни тпр материјали нема да предизвикаат оштетување на застаклениот тоалет. Косата не е лесно да се заплетка, а домашните работи се полесни. ●ЧЕТКАТА Е ЛЕСНА за ЧИСТЕЊЕ ● влакната од тоалетот не се лепливи за косата, а нечистотијата на четката ќе биде чиста веднаш штом ќе се исплакне, а нечистотијата нема да остане, чиста и хигиенска!. ●ВИСЕЧКИ ЅИД дизајн ● перфорација-слободен и издржлив. Инсталација без нокти, силни и необележувачки налепници, издржливи и стабилни, не е лесно да паднат.Погодно за секојдневно чистење. ●Тоалетна четка за тоалет со долга рачка четка за Чистење Тоалет, Силиконски Четки За Тоалет За Бања, Четка За Чистење Тоалет, Свиткана Силиконска Четка За Глава тоалетна чинија четка за чистење на тоалетни чинии за чистење за домаќинство користете четка за чистење на тоалетна четка за голф со долга рачка.

Избор на клиенти

Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж