Vriexsd гел мраз пакет, топло и ладно мраз пакувања за повреди, професионалното ладно пакување го олеснува воспалението на телото, болките и болките во зглобовите и му?

Vriexsd гел мраз пакет, топло и ладно мраз пакувања за повреди, професионалното ладно пакување го олеснува воспалението на телото,

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Лесно олеснување на болката - Ефективно олеснување на болката во зглобовите, мускулните соеви и пост -оперативното воспаление без лекови. Ледените пакувања можат да се користат по интензивно вежбање за да се забрза закрепнувањето на телото и да се олесни заморот. Hotешка и ладна двојна употреба-Овој мраз пакет може да се користи како топла или ладна терапија, ладна терапија со замрзнување на гел пакетот во замрзнувачот 2-3 часа или можете да го впиете пакетот за гел во варена вода 4-10 минути за топло терапија. Може да го одржи третманот до 30 минути. Забрани директно загревање во микробранова печка. Попрактичен дизајн - две пакувања со мраз за еднократно гелови за еднократно гел и со една прилагодлива торба за руно. Практичниот и флексибилен дизајн ви овозможува да го користите на вратот, рамената, рацете, половината, нозете и другите области. Подолготраен мраз Ефект - Ледениот пакет е исполнет со помала точка за замрзнување (-13 ° F) безбеден гел што останува остварлив кога е замрзнат за подобро вклопување на повредената област, и со дополнително густа налонска ткаенина зашипување, така што нема потреба да се грижите за гел Истекување. Подготвување и еднократно. Совршена услуга по продажбата- мраз торба VRIEXSD може да се користи за рамо, врат, грб, колк, колено, итн. Тоа е неопходност за прва помош за домашна и клиничка употреба, идеална за спортски повреди, пост-пост- Оперативно закрепнување, вкочанетост на мускулите, итн. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања што може да ги имате за време на употребата, а услугата на клиентите ќе ви помогне во најкратко време. Смирувајќи се од болки во мускулите, болка во зглобовите, мускулни соеви и пост-оперативно воспаление, па така дека можете да се опоравите брзо од непријатни услови.

Избор на клиенти

Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
Организатор на образци за чување на црна бела череп Свеж
Организатор на образци за чување на црна бела череп

Микрофибер кожа Големина : 8x8in / 20.5x20.5cm Материјал : Кожа од микрофибер и 300 DPVC, лесно е да се исчисти, треба �

DEN 2.00
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван...

DEN 3.33
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна Свеж
С.Т. DuPont D-183070 линија 2 полесен случај црна

Ние се стремиме кон удобна употреба! Ние се стремиме кон удобна употреба! Точно на ДНК на брендот, произв

DEN 1.33
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето...

DEN 463.84
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Машка целосна кожна чанта со жито, голема 17 -инчна деловна патувачка лаптоп торба за гласини со метални патенти YKK Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard Свеж
Поставени делови за замена на Purdue Purdue Pegboard

Бидејќи таблата за тестирање е изработена од пластика, лесно е да се исчисти со топла вода со сапуница и

DEN 2.00