Соблекувална, просторија за фитинг, продавница за облека Преносна соблекувална, преклопна просторија за менување на подот со метална полица, трговски центар Еднос

Соблекувална, просторија за фитинг, продавница за облека Преносна соблекувална, преклопна просторија за менување на подот со

DEN 696.00

Свеж

Достапно.

? Заштедете простор : Собата за фитинг е инсталирана во аголот, преклопна, можете да ги преклопите завесите кога не ви треба, заштедувајќи простор. ? Издржлива метална рамка : Изработено од метален материјал (дијаметар 25мм), силен и отпорен на абење, силен капацитет на лежиште, удобна инсталација и лесна за поправање. ? Различни бои : Продавниците имаат различни бои, стилови и големини за избор. Ако имате други барања, испратете е -пошта. ? Засенчување ткаенина : густа фланела, мека и удобна, силна пропустливост на воздухот, отпорност на абење и издржливост, отпорност на солза, време за долга употреба. ? Голем капацитет : полукружен дизајн, голем простор, 80x85x200cm, 95x100x200cm (должина x ширина x висина). ?????????? можете лесно да носите облека. Бидејќи е густа завеса, може да ја заштити приватноста! Пакување : Металната рамка е спакувана во делови, без абење и лесно се соберат. 1Метална рамка x 1metal кука и јамка ???????????? Вграден убав квалитет!.

Избор на клиенти

Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64