Битови за вежбање со нокти од 50 парчиња, мелење на нокти за мелење на главата Преносен нокти за полирање на главата мртва кожа отстранување на ноктите мелење парчињ

Битови за вежбање со нокти од 50 парчиња, мелење на нокти за мелење на главата Преносен нокти за полирање на главата мртва кожа

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

✦✦ Висококвалитетен и издржлив : Главата за мелење на замена усвојува висококвалитетен емери материјал, кој е исклучително изработен, здрав и издржлив, има добра отпорност на корозија, отпорност на абење и издржливост и има долг животен век. ✦✦ Комплетни функции : Мултифункционалниот бит за вежба може да се замени, може да се ротира напред и назад, ги има функциите на пескарење, полирање на површината на ноктите, отстранување на мртва кожа, итн., И може да се користи за маникир, отстранување на лак за лак итн. ✦✦ Добар ефект : Бит за вежбање со дијаманти за нокти има добар ефект на полирање и мелење на нокти. Може да издлаби, полира, заострува и полне гел и акрилни нокти многу брзо и ефикасно. ✦✦ Широк и универзален : Универзалниот дијаметар за вежбање на нокти од 2,35 мм е погоден за повеќето лажици за вежбање на нокти на пазарот. Таа е идеална алатка за многу професионални задачи. ✦✦ Безбедно и удобно : Полисачот за нокти може да ги внесе сите мали пукнатини во стратумот на корнеумот без да ги повреди ноктите. Лесно е да се работи и погодно за салони за нокти, салони за убавина или лични маникир. Функција : 1. 50 парчиња парчиња за вежбање на нокти, може да се заменат за употреба, може да се ротираат напред и наназад, да ги има функциите на пескарење, полирање на површината на ноктите, отстранување на мртва кожа, итн. 2. Може да ги задоволи потребите на различните нокти Уметноста и може да се користат за маникир, отстранување на лак за нокти, итн. 3. 2.35мм Дијаметар за вежбање на нокти, бит рачка, погодна за повеќето машина за вежбање на нокти, практичен додаток. 4. Мулти -функционални битови за вежбање, идеална алатка за многу професионални задачи. Усвојува висок квалитет на емери материјал, абење - отпорен и издржлив. 5. Може да влезе во сите мали пукнатини во стратумот на корнеумот без да ги повреди ноктите, удобен за работа. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Бит за вежбање на нокти Количина : 50 парчиња Материјал : Емери Шанк Дијаметар : Прибл. 2,35мм / 0,1in Функција : Се користи за маникир, полирање на ноктите, салон за нокти, нега на нозе, педикир, отстранување на лак за нокти, итн., За да се користи со полирајци за нокти. Апликација : Дома, салон за нокти, итн. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Избор на клиенти

Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Јамаки Икаи Каку ладен сад Свеж
Јамаки Икаи Каку ладен сад

Јапонска шема Јапонска шема Совршен чилер на аголот и студ за слободно време Достапно во 5 различни бои �

DEN 424.96
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили Свеж
3 кутии со уметност за нокти сушени цвеќиња летни нокти сончогледи гипсофила дафодили

Големина : 12,5*5*1 / количина на кутија; 3 кутии Design Дизајн на моден тренд : Уникатна налепница за украсувањ�

DEN 2.33
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200 Свеж
Кликонски ушни парчиња за радија на Motorola, 2 пински G форма на клип-уво слушалки за Motorola 2 Way Radio Walkie Talkie CP200

Парчиња за ушите за радија на Motorola, 2 пински G обликувани слушалки за слушалки PTT (притисок за разговор) со

DEN 123.04
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84