[2-Пак] За Echo Show 5 Заштитник на екранот-Супергварц, ултра чист, анти-крик, анти-меур [замена за живот] + 2 пенкало за стилови

[2-Пак] За Echo Show 5 Заштитник на екранот-Супергварц, ултра чист, анти-крик, анти-меур [замена за живот] + 2 пенкало за стилови

DEN 416.00

Свеж

Достапно.

Заштитник на екранот за ехо шоу 5. Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик. 100% гаранција за задоволство. Висока јасна јасност (HD) : Заштитник на премиум екранот што обезбедува максимална резолуција за екранот на вашиот уред. Лесна инсталација против меурче : Направено од највисок квалитет на повеќеслојни оптички одделенија јапонски миленичиња со миленичиња со лепила против меурчиња. Анти-крик : Специјална обвивка отпорна на гребење за да го заштитите вашиот уред од дневни гребнатини, прашина, гребење и нормални знаци на абење. Вистински допир и висока чувствителност : Нема мешање во екранот на допир и не обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Super Guard Z screen protectors are made from highest quality optical grade film, which consists five layers : (1) Anti finger print coating, (2) Anti scratch coating, (3) Optical PET layer (4) Silicone gel layer that ensures bubble free installation, (5) Заштитна лагер. Карактеристики : Изработено од инсталацијата на миленичиња за миленичиња со највисок квалитет на миленичиња е многу едноставна, лепила против меурчиња за лесна инсталација УВ заштита : Го намалува вирусот на очите предизвикано од ЛЦД-екранот Транспарентен филм против гребење : Недостаток на јасноста Ултра мазна површина : Подобрете го искуството и користење на екран на допир и карактеристики на стилус нема остаток кога се отстрани пакетот Вклучи : 2x Премиум со висок квалитет на екран заштитник 2x топка за пенкало за инсталација (чистење марамчиња + картичка за измазнување) Доживотно гаранција за живот : во Super Guardz, стоиме зад нашите производи со гаранција за живот. Тоа значи, без оглед колку долго сте го користеле, ние ви нудиме брза, замена или поврат на метеж, ако : производите на Super Guardz се гарантирани на сопственикот против производство на дефекти (на пр., Меурчиња или производот не одговара на вашите уреди) Производите на Super Guardz наидуваат на абење/солза/гребнатини под услови на нормална употреба (без вклучување на оштетување предизвикано од капки).

Избор на клиенти

Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел �

DEN 320.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60