9-10 3-4 lb Голем лековит кристал природна кула за цитринска точка со рачно изработена база. Кристал за украси за дома. Медитација Шакра заздравување

9-10 3-4 lb Голем лековит кристал природна кула за цитринска точка со рачно изработена база. Кристал за украси за дома. Медитација

DEN 415.84

Свеж

Достапно.

Емотивно балансирање. Енергично и полнење, агминот исто така ја менува дегенеративната болест и помага во балансирање на хемиските нерамнотежи во организмот. Корисно во третманот на дијабетес, го стимулира варењето на храната, слезината и панкреасот. Ги негира инфекциите на бубрезите и мочниот меур. Агтринот им помага на проблемите со очите, ја зголемува циркулацијата на крвта, ја детоксифицира крвта, го активира тимусот и го балансира тироидната жлезда. Кристал Манипура Чакра. Привлекува просперитет на богатството и успехот. Промовира мотивација, креативност, поттикнува самоизразување. Ја зголемува самодовербата и самодовербата. Цитринот го енергизира секое ниво на живот. Ги чисти чакри и ја отвора интуицијата. Агтринот привлекува богатство, просперитет и успех. Тоа дава радост, чудо, задоволство и ентузијазам. Ја зголемува самодовербата и самодовербата. Го стимулира мозокот, зајакнувајќи го интелектот. Цитринот промовира мотивација, ја активира креативноста и го охрабрува самоизразувањето. Ја подобрува концентрацијата и го ревитализира умот. Објавува негативни црти, депресија, стравови и фобии.

Избор на клиенти

Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985 Свеж Попустот
Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае

DEN 450.72
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања Свеж
Тркалезни места 3/8 никел обложени 100 пакувања

2позлатени никел позлатени челични кружни места 3 / 8 " 100 пакет Лесен начин да ги пробиете парчињата за Prong

DEN 228.80
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33