9-10 3-4 lb Голем лековит кристал природна кула за цитринска точка со рачно изработена база. Кристал за украси за дома. Медитација Шакра заздравување

9-10 3-4 lb Голем лековит кристал природна кула за цитринска точка со рачно изработена база. Кристал за украси за дома. Медитација

DEN 415.84

Свеж

Достапно.

Емотивно балансирање. Енергично и полнење, агминот исто така ја менува дегенеративната болест и помага во балансирање на хемиските нерамнотежи во организмот. Корисно во третманот на дијабетес, го стимулира варењето на храната, слезината и панкреасот. Ги негира инфекциите на бубрезите и мочниот меур. Агтринот им помага на проблемите со очите, ја зголемува циркулацијата на крвта, ја детоксифицира крвта, го активира тимусот и го балансира тироидната жлезда. Кристал Манипура Чакра. Привлекува просперитет на богатството и успехот. Промовира мотивација, креативност, поттикнува самоизразување. Ја зголемува самодовербата и самодовербата. Цитринот го енергизира секое ниво на живот. Ги чисти чакри и ја отвора интуицијата. Агтринот привлекува богатство, просперитет и успех. Тоа дава радост, чудо, задоволство и ентузијазам. Ја зголемува самодовербата и самодовербата. Го стимулира мозокот, зајакнувајќи го интелектот. Цитринот промовира мотивација, ја активира креативноста и го охрабрува самоизразувањето. Ја подобрува концентрацијата и го ревитализира умот. Објавува негативни црти, депресија, стравови и фобии.

Избор на клиенти

Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи

Произведено од мека памучна ткаенина, убав принт, погоден за лето / плажа / одмор / океански носење Увезен

DEN 1.33
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00