Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови

Shanrya USB 3.0 U диск, метален материјал приклучок и репродукција на преносни USB -дискови за проток на прашина за филмови

DEN 988.80

Свеж

Достапно.

Компатибилен систем : USB флеш -уредот е компатибилен со Windows, за OS X и други оперативни системи, само поврзете ја единицата за складирање со USB -портата на вашиот компјутер или други уреди со USB порти за да работат правилно. Лесен и преносен : мини дизајн, можете да го ставите USB флеш -уредот во вашиот џеб или кој било мал простор и да уживате во трансфер на податоци и споделување во секое време, каде било. Голем простор за складирање : USB флеш -уред за резервна копија на фотографии, снимање видеа, слушање музика, обезбедување на моќни точки за презентации или проекти, резервна копија на јавни датотеки, филмови, музика, слики, софтвер, податоци, итн. вашиот погон од оштетување. Обезбедува заштита од прашина, вода, температура и шок. Интерфејс USB3.0 : интерфејс USB3.0, пренесување на податоци со голема брзина, брзина на читање и пишување повисока од USB2.0, приклучок и репродукција, нема потреба да инсталирате софтвер. 1. Интерфејс USB3.0 : интерфејс USB3.0, пренесување на податоци со голема брзина, брзина на читање и пишување повисока од USB2.0, приклучок и игра, нема потреба да инсталирате софтвер.2. Компатибилен систем : USB флеш -уредот е компатибилен со Windows, за OS X и други оперативни системи, само поврзете ја единицата за складирање со USB -портата на вашиот компјутер или други уреди со USB порти за да работат правилно.3. Голем простор за складирање : USB флеш -уред за резервна копија на фотографии, снимање видеа, слушање музика, обезбедување на моќни точки за презентации или проекти, резервна копија на јавни датотеки, филмови, музика, слики, софтвер, податоци, итн .4. Водоотпорен : Металниот случај го брани вашиот погон од оштетување. Обезбедува заштита од прашина, вода, температура и шок.5. Lightweight and Portable : Mini design, you can put the USB flash drive in your pocket or any small space and enjoy data transfer and sharing anytime, anywhere.Specification : Item Type : USB 3.0 U Disk Material : Metal Interface : USB3.0 Compatible : For Windows, За OS XSIZE : Прибл. 6 x 17 x 67mm / 0.24 x 0,67 x 2,6inhow за употреба : Приклучок и Плејпајџ Список : 1 XU Disknote : За USB капацитетот. Додавање на различни методи на пресметување, меморискиот капацитет на USB флеш -уредот може да се покаже помалку на компјутер. Колку е поголем капацитетот, толку е поголем методот за пресметување на областа на индустријата. ^3)/(1024^3) ≈ 0,93gb4gb = приближно. 3,6 GB до 3,8 GB8 GB = приближно. 7.4 GB до 7,6 GB16 GB = приближно. 14 GB до 15 GB32 GB = приближно. 28 GB до 30 GB64 GB = приближно. 58 GB до 60 GB128 GB = приближно. 110 GB до 120 GB.

Item Type: USB 3.0 U Disk
Material: Metal
Interface: USB3.0
Compatible: For Windows, for OS X
Size: Approx. 6 x 17 x 67mm / 0.24 x 0.67 x 2.6in
How to Use:
plug and play:
Package List:
1 xU Disk:
Note:
About USB capacity.:
Due to different calculation methods, the memory capacity of a usb flash drive may show less on a PC. The larger the capacity, the greater the deviation.:
Storage industry area calculation method.:
1GB=1000MB=1000x1000KB=1000x1000x1000B:
Operating system calculation method.:
1GB=1024MB=1024x1024KB=1024x10024x1024B:
Therefore, the storage capacity of 1GB in the operating system is shown as: (1000^3)/(1024^3) ≈ 0.93GB
4GB=approx. 3.6GB to 3.8GB:
8GB=approx. 7.4GB to 7.6GB:
16GB=approx. 14GB to 15GB:
32GB=approx. 28GB to 30GB:
64GB=approx. 58GB to 60GB:
128GB=approx. 110GB to 120GB:

Избор на клиенти

Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето) Диме

DEN 1.00