Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад

Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Основниот дизајн против лизгање ја одржува подлогата. Абсорбентата памук во средина може ефикасно да апсорбира многу вода и да се заклучи во вода. Исклучителен дизајн на селета, потрајно. Специјален анти -лизгачки водоотпорен слој, поудобен. Погоден е за деца и возрасни со физичка попреченост. Овој под -пакет усвојува висок квалитет на материјал, удобен горниот слој, специјална водоотпорна и анти -лизгачка површина што го прави поудобно за употреба. Погоден е за деца и возрасни со физичка попреченост. Феации : 1. Тој е погоден за деца и возрасни со физичка попреченост.2. Абсорбентата памук во средина може ефикасно да апсорбира многу вода и да се заклучи во вода.3. Основниот дизајн против лизгање ја одржува подлогата.4. Исклучителен дизајн на селекција, потрајни.5. Специјален анти -лизгачки водоотпорен слој, поудобен. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Under Padmateal : Композитна ткаенина, полиестерска ткаенина : сина + зелена боја : приближно.80 * 90cm / 31.4 * 35.4inpackage Тежина : приближно.645gpackage список : 2 X под -пад.

Condition: 100% Brand New
Item Type: Underpad
Material: Composite fabric, Polyester fabric
Color: Blue + Green
Size: Approx.80 * 90cm / 31.4 * 35.4in
Package Weight: Approx.645g
Package List:
2 x Underpad:

Избор на клиенти

Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers Свеж
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers

Питсбург челичари Уметност Декарло Над 55.000 списоци на Точно оценување и испорака на ист ден Разумни тро

DEN 3.33
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony Свеж
Камерон Сино нова замена батерија одговара за Sony

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 2540.00
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка Свеж
2018 Panini Fran Tarkenton Immaculation Collection Name Plate Platch Better T 7/9 - Фудбалска игра Користена картичка

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Фудбалска игра кор�

DEN 971.20
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи Свеж
Јамазита занает 11572160 фиока Tenmei Matsuchake Plum Anti5.5 Контекторски сад, 6,1 x 6,1 x 3,4 инчи

Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Големина : 6,1 x 3,4 инчи (156 x 8 Професионалните готвачи носат комерцијален сад за в

DEN 1.33
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела Свеж
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела

3 комплети (9 летови) на Xtra силни 100 микрони летови Овие летови ќе траат подолго и ќе дадат подобра стабилн

DEN 118.24
Осалади чили Стринг светлосна батерија напојува 3 метри 20 LED диоди црвена пиперка светлосна жица LED Light Lighter Pepper Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100 Свеж
Замена на касети со CLI42 CLI42 CLI42 CLI42 Замена за CLI-42 CLI 42 CLI42Y CLI-42Y Работете со PixMA PRO-100S PRO-100 PRO100

Содржина на пакетот : 4пакет компатибилен CLI42 CLI42 CARTRIDGE ORLTRIDGE ORTIRGE Боја : жолта Компатибилни печатачи : Pixma PR

DEN 3.00
Hydtgz Latch Hook Комби за килими за возрасни деца DIY килим со капчиња од предиво за предиво, комплети за теписи со печатено Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело Свеж
Студенти од 3дози солзи со пурпурна спортска вода шише, 21 мл, бело

Направено од не'рѓосувачки челик Капацитет : 21oz 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиење и 1 стандард

DEN 518.40