6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

6W 5V UPS Mobile Power Power DIY Charger & Step-Up DC DC Converter Module за 3,7V литиумска батерија

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Напон на полнење : DC 4.6 V-8 V (Препорачајте DC 5 V) „CR“ LED е индикатор за статус на полнење. Струја на празнење : 0-2 A "CR" LED е индикатор за статус на полнење. Струја на празнење : 0-2 A "CR" LED е Индикатор за статус на полнење СТАТУВАЕ СТРАНА : 0-2А; Испуштање на тивка струја : 450 UA Ефикасност на конверзија на празнење : 78% -90% излезна струја : 0-1.2 A (5 V); Оперативна температура на амбиентот : -40 ° до +85 ° Температура на складирање : -65 ° до +125 ° Големина : 23 x 15,4 x 5,7мм Тежина : 1,8g Белешка : Овој модул без литиум батерија Апликации за заштита од прекумерна празнење : Опрема за напојување со батерија Литиум Батерија 18650 14500 Мобилен телефон DIY UPS -опрема за напојување DIY SOLAR FELANG MP3/MP4 PLOYR AUDIO опрема Видео опрема Преносни уреди MCU Development Board.

Избор на клиенти

Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел Свеж
Hitachi 327747 Drive Murley SB8V2 замена на дел

Алатките Hitachi Power го преименуваа во Metabo HPT Исти одлични алатки, со само ново име Оригинален дел за замена �

DEN 1052.80
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers Свеж
1954 Bowman 71 Art Decarlo PSA 7 Steelers

Питсбург челичари Уметност Декарло Над 55.000 списоци на Точно оценување и испорака на ист ден Разумни тро

DEN 3.33
Појавувања за температура на температурата на сопирачката на моторспортот на сопирачот 370-450 ° F пакет од 16 етикети Свеж
Подредување чинии - сет од 6 Свеж
Подредување чинии - сет од 6

Добро за сортирање активности и идентификација на бојата Направено во Тајван Димензии на пакетот : 10.0 L x

DEN 2.33
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор Свеж
10 парчиња/многу IGB10N60T G10T60 G10N60A G10N60 TO-263 10A 600V Power IGBT транзистор

10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT транзистор 10pcs / многу IGB10 N60 T G10 T60 G10 N60 A G10 N60 TO263 10 A 600 V Power IGBT

DEN 1.67
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери Свеж
Машки резервоар за машка качулка, бргу сув мускулен салата за салата за вежбање, без ракави дуксери

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Белешка : Големината што ја нарачувате е с

DEN 223.84
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк Свеж
3/8 -16 x 1 машини завртки, челик, бандаж, слотен диск, целосна нишка, обложување на цинк

Машински завртки со склопен погон Машински завртки со склопен погон Прицврстувач за исправено тресење

DEN 2735.84
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер Свеж
Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Рутермакс рутер бит Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку 11 / 4инчен дијаметар на секачот, до�

DEN 145.60
Model Model Model, Human Anatomy Science Model Свеж
Model Model Model, Human Anatomy Science Model

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

DEN 2.00
Kanto M300 целосна движење на ТВ wallидот за 26-55 телевизори | артикулирачка рака со 19 продолжение | До 135 ° вртење | Лесен Свеж