Вфар Топло Брзо Сушење Микрофибер Крпа Сува Коса Магична Шамија Завиткана Капа Спа Додатоци Дами Капа За Туширање Додатоци за Бања ј21118

Вфар Топло Брзо Сушење Микрофибер Крпа Сува Коса Магична Шамија Завиткана Капа Спа Додатоци Дами Капа За Туширање Додатоци за

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Микрофибер. 1. Супер абсорбента. Супер абсорбента, брзо исушете ја косата, заштедете време, исушете ја природно и намалете го времето на фен за коса. Намалете го ризикот од вилушки. 2. Скратете го времето на сушење на косата : исушете ја косата брзо, заштедете време, исушете ја природно и заштитете ја косата од оштетување од фен за коса. 3. Издржлив и мек. 100% суперфин композитен материјал од суперфини влакна, со копче за фиксирање на крпата за капење, вашата коса нема да се лизне при капење. Лесен за употреба. 4. Мултифункционален-крпа Од Микрофибер е многу погодна за секојдневна употреба дома, теретана и патување. Тоа е одличен асистент за лице, бања, козметика, чистење на лицето, не мора да се грижите дали ќе ја извалкате косата. 5. Погоден за сите типови и должини на коса (вклучувајќи кратка коса, долга коса, права коса, кадрава коса или брановидна коса). Идеален подарок за дами, деца и пријатели. Ако имате незадоволство од стоката што ја добивате, ве молиме контактирајте не на време, и ние ќе се справиме со вас со задоволство.Облик : Квадратен За Еднократна Употреба : Ноамонт : 45гмодел : Крпи Карактеристики : брзо сушењеапсорпција : 5с-10спортер тип : цврст материјал : микрофибер ткаенина режим : Нонезиза : 20 € 60 cm Color : сина, розова, жолта, виолетова тип 1 : 100% сосема нов, висококвалитетен тип 2 : крпа за брзо сушење тип 3 : сува фризура Категорија 4 : Магија Сува Крпа.

Избор на клиенти

БСП-941 Берлис, заптивка на вратилото на пумпата, типот 2, 2-1/4 инчи вратило, буна, седиштето за монтирање на чаши Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 3.00
25 Safari Word Scramble за бебешки туш, 25 вистинска или лажна игра, 25 игра со тривија, 25 најдете го гостинот, 25 совпаѓање Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 398.24
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67