2 Листови Половина Ракав Привремени Тетоважи - Водоотпорен Розова Тело Уметност Шминка Лажни Тетоважи Налепница За Мажи Жени Отстранлив Реален Долготраен Девет Оп

2 Листови Половина Ракав Привремени Тетоважи - Водоотпорен Розова Тело Уметност Шминка Лажни Тетоважи Налепница За Мажи Жени

DEN 993.60

Свеж

Достапно.

?®ПОЛН СО ШАРМ, залепете ги Моделите кои се гламурозни,смели и мистериозни на вашето тело.Овие совршени дизајни ќе ви помогнат да го покажете вашиот шарм. ?●РЕАЛНИ ЛАЖНИ ТЕТОВАЖИ без БОЛКА ● - ако чувствувате дека вистинската тетоважа боли, привремената тетоважа е вашиот најдобар избор. Нанесете ги овие налепници за тело за (зглоб, рака, нога,грб,рака) за неколку секунди и никој нема да поверува дека тие не се вистинскиот договор. Но, најмногу од сите⋯ ОКО-ФАЌАЊЕ И ЗАБАВА!. ?●УНИСЕКС И ЕДНА ГОЛЕМИНА НАЈМНОГУ ОДГОВАРА на 2*7,48 инчи (19 см)*4,72 инчи(12 см) привремени тетоважи со половина рака.Изработени од водоотпорни, нетоксични и неалергиски материјали.Може да се пренесе за 20-30 секунди само со вода, и лесно може да се исчисти и отстрани со бебешко масло или алкохол. ?●ОДЛИЧНА УМЕТНОСТ на ТЕЛОТО ● Уникатниот дизајн ви овозможува да ја покажете вашата личност во секое време, насекаде.Погоден за мажи, жени, возрасни, деца од сите возрасти. Совршен за сите прилики. Зачинете го вашиот изглед на плажа, на фестивали, забави, концерти, свадби или кој било настан. Можете исто така да го третирате како кул подарок за вашите роднини и пријатели. ?€СОВЕТИ ЗА ДА ГИ ЗАДРЖИТЕ ВАШИТЕ ЛАЖНИ ТЕТОВАЖИ ДА ТРААТ ДОЛГО ● 1. Користете вода со сапуница и туширајте што е можно помалку за да ја исплакнете областа каде што се лепат лажни тетоважи. 2. Налепниците за тетовирање не смеат однапред да се навлажнуваат со вода и мора да се навлажнуваат на телото!3. Избегнувајте користење на сапун, крема за сончање, лосион или масло во близина или на тетоважата. Привремените тетоважи се одлични за забави, фестивали, клупски ноќи/рејви, карневали. Можеби не е погоден за чувствителни типови кожа. Избегнувајте контакт со очите. Пакетот вклучува : 2*7,48 инчи (19 см)*4,72 инчи(12 см) привремени тетоважи со половина рака. Големина : 7,48 инчи (19 см)*4,72 инчи (12 см) Како Да Направите Привремена Тетоважа? 1.Осигурајте се дека кожата е чиста и без маснотии. 2.Излупете ја проѕирната фолија. 3.Ставете ја шарената со лицето надолу на кожата. 4.Навлажнете ја налепницата за тетоважа со влажна крпа или сунѓер додека не навлезе целосно и притиснете 30-40 секунди. 5.Нежно отстранете ја хартијата за да направите убава тетоважа! 6.Исплакнете со вода и оставете да се исуши. Како Да Се Отстрани? Отстранете ја употребата на бебешко масло, алкохол или сапун и малку маснотии за лактите.

Избор на клиенти

Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus Свеж
Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus

Супер мек, пријатно и удобно за носење Повод : Обичен дневен ден, дома, канцеларија, работа, шопинг, уличн�

DEN 1257.60
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60 Свеж
FANMATS 34981 Кентаки Диви Мачки Униформа Домашно Знаме 36x60

Издржлива Ткаенина и Шиење Покажете ја вашата тимска гордост низ целиот дом Живописни Бои Отпорни На Из

DEN 2.67
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер Свеж
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер

17" ★ ━━━━━━━━━━ ❥ Што Добивате : 1xwomenени Topssizeusukeubustsleevelungths61036105cm / 4.46 "① Должина : 66см / 25.59" ★ ━━━━━�

DEN 3.00
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67
ПАТАТ Мало Бебе Девојчиња Туту Фустани Летни Фустани Без Ракави Без Грб Принцеза Роденденски Фустани 1дрес+ 1хат Свеж
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка Свеж
0840UU 8x39.5x20.1mm најлонски обложен u Groove Guide voicle тркало на тркала, лежиште u type groove макара железничка топка

Материјал за квалитет на врвен квалитетовие лежишта Ugrove се изработени од високо квалитетен материјал, �

DEN 153.92
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање Свеж
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање

ЗАШТИТА ОД ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА 5А : модулот за сензор ЗА заштита ОД прекумерна струја 5А користи тековен тр

DEN 1411.20
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
Фламинго образец розова боја табела за кука за декоративна затворач за преклопување на преклопната закачалка Свеж
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста Свеж
Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста

Сецифитивно дизајниран за Mac Book 12 in Овозможува пристап до сите ваши важни приклучоци и погони, додека го

DEN 0.67
Zosi 3MP H.265+ 8 Channel 8 WiFi Camera System со 1TB HDD и 1xc289 на отворено PTZ камери, ноќно гледање во боја, во центарот Свеж Попустот
Zosi 3MP H.265+ 8 Channel 8 WiFi Camera System со 1TB HDD и 1xc289 на отворено PTZ камери, ноќно гледање во боја, во центарот

Ослободени од кавгата за жици на долги растојанија, едноставно поврзете ги камерите и NVR со моќноста со �

DEN 6239.68
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал Свеж
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал

Релеи Релеи Релеј Основата на црната бакелит е празно седиште од 40А и 80А реле, реле има 4 жица и 5 жица при�

DEN 387.52
TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino Свеж
TEGG 1PC 3X4 KEYPAD MCU MATRIX MATRIX ARRAY SWITCH TACTILE KEYPAD 12 копче во стилот на телефон во стилот на телефон за Arduino

Тактилна тастатура со високо квалитетно копче 12 Вклучете ги копчињата 09, хаш (#) и starвезда () Гумени се рас

DEN 159.84
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија Свеж
Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и н�

DEN 279.84
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна Свеж
Куки за геерот за висечки, лепливи куки, wallидни куки за висина, шарена шема на крофни за храна

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 294.40
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore Свеж
Woqo Home Decoration Creative Snow Mountain Resin Bookend Spazine Shafital Shoff Disen Dation Tv Coundate Hotel Cafe Cafe Bookstore

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина (пар) : 23 13 25см Декорација за десктоп : Дизај

DEN 0.33
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи Свеж
3drose Florene Birds - Anningua рефлектира - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 3.00
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser, Свеж
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser,

Сензорот за автомобили TPMS е изработен од премиум пластичен и метален материјал, здрав, не е лесен за ста�

DEN 1.00