ПАФУВЕИ 2,8 мм Столари За Полнење Моливи, 12 Парчиња Механички Столари Со Цврста Длабока Дупка Молив Со Пластична Кутија, Столарски Моливи За Полнење За Правење Цртањ

ПАФУВЕИ 2,8 мм Столари За Полнење Моливи, 12 Парчиња Механички Столари Со Цврста Длабока Дупка Молив Со Пластична Кутија, Столарски

DEN 95.84

Свеж

Достапно.

Што ќе добиете : ќе добиете 12 парчиња столарски моливи со кутија, доволна количина доволно за вашите дневни потреби, исто така можете да ги споделите со вашите семејства или пријатели. Премиум Материјал : овие полнења со моливи се изработени од висококвалитетен восок и ГРАФИТЕН материјал HB, кој е мазен, цврст и не е лесен за кршење, обезбедувајќи ви доверба кога пишувате. Практична Кутија : Нашите столарски моливи се спакувани во практична кутија, можете да го притиснете пластичниот капак за директно отстранување на полнењето, што обезбедува погодност за земање и користење. Кутијата има 6 жлебови за секое полнење, што може ефикасно да спречи кршење на полнењето. Соодветна големина : оваа големина на молив за механичка конструкција е 2,8 мм и во должина од 120 мм, погодна за моливи за длабоко држење со долг дострел. Различни Видови На Употреба : нашите механички полнења со моливи ЗА длабоки дупки PAFUWEI може лесно да се обележат на влажни и суви места, како што се дрво, хартија, метал и други материјали, тоа ќе ви помогне да ја подобрите ефикасноста на работата. Идеален Подарок за луѓе кои се архитект и столар. Што ќе добиете : ќе добиете 12 парчиња столарски моливи со кутија, доволна количина доволно за вашите дневни потреби, исто така можете да ги споделите со вашите семејства или пријатели. Премиум Материјал : овие полнења со моливи се изработени од висококвалитетен восок и ГРАФИТЕН материјал HB, кој е мазен, цврст и не е лесен за кршење, обезбедувајќи ви доверба кога пишувате. Практична Кутија : Нашите столарски моливи се спакувани во практична кутија, можете да го притиснете пластичниот капак за директно отстранување на полнењето, што обезбедува погодност за земање и користење. Кутијата има 6 жлебови за секое полнење, што може ефикасно да спречи кршење на полнењето. Соодветна големина : оваа големина на молив за механичка конструкција е 2,8 мм и во должина од 120 мм, погодна за моливи за длабоко држење со долг дострел. Различни Видови На Употреба : нашите механички полнења со моливи ЗА длабоки дупки PAFUWEI може лесно да се обележат на влажни и суви места, како што се дрво, хартија, метал и други материјали, тоа ќе ви помогне да ја подобрите ефикасноста на работата. Идеален Подарок за луѓе кои се архитект и столар. Опис На Производот Функција Доволна количина пополнува доволно за вашите дневни потреби. Изработен од врвен восок и ГРАФИТЕН материјал HB, издржлив и цврст. Може лесно да се обележи на влажни и суви места. Идеален Подарок за луѓе кои се архитект и столар. Спецификациски Материјал : Големина На Восок : големина на молив : Должина од 2,8 мм : Вклучено Е Пакување од 120 мм 6 полнење на спенсил.

Избор на клиенти

GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса Свеж
GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот ил�

DEN 3.00
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела Свеж
Renslat 75 190 x 84 x 78cm прилагодлива убавина кревет за убавина салон спа спа -масажа за кревет за тетоважа бела

1 3пресек кревет со прилагодлив потпирач за грб и одмор на нозете 2 Лежете рамно или во позиција слична на

DEN 1260.80
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD Свеж
20pcs 6x6x2.5 mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач на микро-прекинувач 4-пински SMD

20pcs 6x6x2.5mm тактилно копче за тактилно прекинувач за прекинувач за прекинувач за микро прекинувач со 4пинс

DEN 94.88
Цртан филм за табела за прилагодување на табелата со низок бучава вентилатор за вентилатор за симпатична зелена L Свеж
Америк 5M14X25 челик HTD тајминг макара со прирабница, терен од 5 мм, 14 заби, за ширина од 25 мм, 6 мм +/- 1мм пилот, 216,45 Свеж
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч Свеж
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч

Тоа е за новиот Macbook pro A1706 A1707 A1708 Пакетот доаѓа со капаче за клучеви и парче бела шарка Ако не сте сигурни,

DEN 785.60
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot Свеж
Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу...

DEN 1.00
Стандардните тоалети се наменети за клиенти само на врата/wallид - црна - голема Свеж
Стандардните тоалети се наменети за клиенти само на врата/wallид - црна - голема

Направено во САД Димензии : 3 "H x 8" W Премиум ласерирана врежана пластика Знакот вклучува, по избор, силна �

DEN 223.84
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
Zgmaxcl DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба Сити Ноќен поглед ГЕМ ДОГОВОР 31,5 x 23,6inch Свеж
Олимпиец од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена салата која служи вилушка 9 1/2 “ Свеж
Олимпиец од Тифани и Ко Стерлинг Сребрена салата која служи вилушка 9 1/2 “

Возраст : 18501899, Производител : Tiffany & Co Brand : Tiffany & Co., Изложени рафинирања : Силлинг сребро на Тифани Стерлин

DEN 881.60
Хумболт од Вуд и Хјуз Стерлинг служејќи лажица 8 3/8 Антички гроздобер прибор за лажици Свеж
Хумболт од Вуд и Хјуз Стерлинг служејќи лажица 8 3/8 Антички гроздобер прибор за лажици

Возраст : 18501899 Тип : Служење лажица Состав : Стерлинг сребро Производител : Дрво во шемата Хумболт од Вуд �

DEN 3.33