Алатка ЗА Преживување XIXIAN 4-Работ Рачен Шнекер Доселеник Клуч Bushcraft Scotch Рака Дупчалка За Дрво Кампување Разделување Огревно Дрво

Алатка ЗА Преживување XIXIAN 4-Работ Рачен Шнекер Доселеник Клуч Bushcraft Scotch Рака Дупчалка За Дрво Кампување Разделување

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Рачен Копач На Дупки со 4 Рабови : завртка За Самопреслушување за лесно рачно возење на дупчалка за дрво; 25мм остра рачна вежба со 4 рабови за ефикасно дупчење. Шкотско Дрво За Очи Шнекер За Раце : 25мм скоч машина за очи во горната рачка може да ги исече гранките и столбовите надолу до местото каде што совршено се вклопуваат во дупките создадени од рачниот шнекер. Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетен челичен материјал, густ и цврст, со висока цврстина и голема издржливост. Технологијата за заварување со висока прецизност овозможува прецизно копање дупки и сечење на столбови. Повеќенаменска Алатка За Преживување : овој мултифункционален рачен шнекер е погоден за копање дупки, правење штипки, монтажа засолниште, обработка на дрво, кампување, разделување огревно дрво, земање вода итн. Компактен и Пренослив : Мала големина и мала тежина за носење надвор. Совршена рачна алатка за столар, надворешен човек, бушкрафт, шумар, мајстор и многу повеќе. Ова е мултифункционална рачна вежба за шнек. Тој е остар, цврст и издржлив. Компактен е и лесен, лесен за носење без дополнителен товар. Совршена алатка за преживување за секој надворешен човек, бушкрафт, шумар, мајстор и многу повеќе. Забелешка : Големината и бојата може да бидат малку различни поради рачно мерење и различни услови на светлина. Ви благодариме за разбирање. Спецификации : Пакет : Кожна Обвивка/ Платнена Торба (Опционално) Материјал : Големина На Челична Ставка : 170 * 40 * 25мм / 6.69 * 1.57 * 0.98 Тежина На Предметот : 141g / 4.96 Oz Големина На Пакетот : Кожна Обвивка : 18 * 10 * 5cm / 7.09 * 3.94 * 1.97 Во Крпа Торба : 16.5 * 6 * 4.5 цм / 6.50 * 2.36 * 1.77 Во Тежина На Пакувањето : Кожна Обвивка : 340гр / 11,99 мл Платнена Торба : 245гр / 8,64 Мл Пакет Листа : 1 * Рачен Шнекор 1 * Платнена Кеса.

Избор на клиенти

Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање Свеж
Pusokei Ecofriendly Slim Optical Drive Внатрешен метал замена на погон за конзола за игра Xbox One за пребарување слики, гледање

Делови за поправка на хард диск за конзола Xbox One, идеални за замена на вашите скршени или стари Овозможув

DEN 0.33
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено Еден од н

DEN 256.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми Свеж
16 јануари 1978 година НЦАА Кошаркарска програма во Индијана држава со Лери Бирд - колеџ програми

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Колеџ програми Ако

DEN 1352.64
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна...

DEN 1.00
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC Свеж
Tucarest 513253 x2 лежиште на предните тркала и склопување на центри Компатибилен Audi A3 Q3 TT Quattro Volkswagen Beetle CC

Економични : Ние сме фабричка директна продажба Крајниците можат да потрошат мала сума пари и да добија�

DEN 1355.52
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 183.84
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел..

DEN 320.00
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20