Закачалки за растенија со макраме со буклиф со садови за самодоверба 3 пакувања што висат насадувачи за растенија во затворен простор

Закачалки за растенија со макраме со буклиф со садови за самодоверба 3 пакувања што висат насадувачи за растенија во затворен

DEN 415.84

Свеж

Достапно.

Затворените растенија ја пијат водата преку јажето или нивните корени. Дајте му на вашето омилено фабрика за виси стилски нов дом со овој шармантен држач за виси на растенија. Еко-пријателски и издржлив : Овие рачно плетени растителни закачалки се рачно изработени со 100% памучно јаже што е плетенка на четири нозе за поддршка на отворена корпа за ткаење за држење на вашето зеленило. Висококвалитетни PP пластични садови за растенија дизајнирани со абсорбента јаже и забележлив резервоар за вода.

Избор на клиенти

Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер Свеж
Лондон Магла Машки Пуфер

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Руно наредени јака Два Џебови Со Патент Рецик�

DEN 3.33
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33