Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби на делови

Palumma RC LED LED светлосен покрив LED ламба комплет за Traxxas 1/18 TRX-4M BRONCO RC MOGIFIED LAMP Покривот на покривот Надградби

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1/18 TRX-4 M Bronco. Светилката за покривот RC може да ја зголеми автентичноста на далечинскиот управувач автомобил, да го направи вашиот RC автомобил попривлечен и ладен. Светлината на покривот на автомобилот RC е изработена од висококвалитетен метален и пластичен материјал, има екстремно изглед и издржлив. Супер светло осветлување со стабилни перформанси, лесен за инсталирање и употреба. Оваа ламба за покриви RC има добра изработка, што е одлична додатоци за декорација за автомобили со далечински управувач. Оваа RC LED LED покривна светлина е специјална дизајнирана за Traxxas 1/18 TRX-4 M Bronco. Светилката за покривот RC може да ја зголеми автентичноста на далечинскиот управувач автомобил, да го направи вашиот RC автомобил попривлечен и ладен. Светлината на покривот на автомобилот RC е изработена од висококвалитетен метален и пластичен материјал, има екстремно изглед и издржлив. Супер светло осветлување со стабилни перформанси, лесен за инсталирање и употреба. Оваа ламба за покриви RC има добра изработка, што е одлична додатоци за декорација за автомобили со далечински управувач. Инсталацијата е едноставна за вклучување на една дупка за жици, а потоа олабавете ги двете завртки на решетката за багаж во оригиналната решетка за багаж, а потоа ставете ја фиксната заграда на тркалезната светлина во средината на оригиналната решетка за багаж и обвивката за автомобили. Локацијата е исправна. Во тоа време, двете завртки на оригиналниот багажник може да бидат целосно фиксирани. Спецификација : Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : RC COR COOF LIDES Материјал : Метал+Пластична LED боја : Бела LED количина : 6 PCS Fitment : Fit for Traxxas 1/18 TRX-4 M Bronco Packest список на пакети : 1 x RC покривни светла.

Избор на клиенти

Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 '' Свеж
Долина Кујахога, Национален парк на Националниот парк Охајо, декларирај 3 '' до 5,5 ''

Изрази се : Дајте изјава со оваа налепница Cuyahoga Valley, Национален парк Охајо (Волк) Големини : Достапно во с

DEN 3.00
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24