Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

Autolite Iridium XP Automotive замена на свеќи за свеќи, xp985

-170 %

DEN 450.72

Свеж

Достапно.

Продолжен интервал на промена : Плукот за замена на автомобили Autolite Iridium XP Automotive Spark е дизајниран да трае до 100,000 милји во зависност од типот на моторот што го прави еден од најпознатите приклучоци на искра на пазарот денес. Ефикасност на горивото : Овие приклучоци на свеќи користат дизајн на врвови на Iridium Centerwire од 0,6 мм со ласерска заварена технологија за максимална ефикасност на горивото. Нашите електроди на Finewire произведуваат повеќе фокусирана и конзистентна запаливост што резултира во помала потрошувачка на гориво. Оптимални перформанси : Овој приклучок за искра на Iridium за замена обезбедува подобра издржливост и повеќе фокусирано палење за подобра целокупна запалување и оптимални перформанси. Autolite Pradeing : Autolite произведува свеќички од 1936 година, што го прави еден од најверните и доверливи брендови за потребите на Spark на Spark за замена на OE. Изградба : Секој приклучок за искри на Iridium доаѓа со заштитена жица со платина за максимална ефикасност во сите типови на палење, вклучувајќи DIS системи и електрода на земја V-Trimmed Ground за подобрена запаливост. 4 приклучоци на Иридиум. 4 приклучоци на Иридиум. Autolite Iridium XP е дизајниран и дизајниран во САД, е еден од најпознатите технолошки напредни приклучоци на брендот досега. Овие светилки обезбедуваат подобра издржливост и повеќе фокусирано палење за подобра целокупна запаливост и оптимални перформанси. Функцијата на Spark Plugs на Autolite Iridium XP за сите прави и модели, и странски и домашни, им обезбедува на производителите на автомобилски задниот дел и оригинална опрема со највисок квалитет на производи за палење. Размислете за надградба на Autolite Iridium XP Spark Plugs за зголемени перформанси. Приклучоците за искри на Autolite Iridium XP се поддржани со неспоредлива ограничена гаранција за живот.

Избор на клиенти

Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l Свеж
Superdry Mens Unisex Train Woven јакна, опуштено вклопување, унисекс овесна каша/црна големина l

Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Не измијте Овесна каша / црна Спортска јакна Традицијата по�

DEN 1.00
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм Свеж
Реј Колман рака потпишан во 1979 година Дијамант Велики Сент Луис Браунс Автограм

Од еден од највисоките продавачи на потписи Секогаш се испраќаше истиот ден платено осигурено...

DEN 256.00
Evans1nism Foodie дефиниција дрво знак духовни цитати дрвен wallиден знак речник уметнички дела христијански домашен wallид Свеж
Под оклопните џогери од руно Свеж
Под оклопните џогери од руно

87% полиестер, 13% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Оклопното оклоп е светло, дише и се �

DEN 324.64
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Yhaiogs mens облека машка облека мода машка мала тежина брза сув кратки ракави 40+ летни кошули за мажи за мажи Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00