15 стапки - Canare L -4E6S, Quad Quad Balanced Meal to Female Microfone Cables со конектори за амфенол AX3M & AX3F Silver XLR - Обичај направени од најдобрите кабли во светот

15 стапки - Canare L -4E6S, Quad Quad Balanced Meal to Female Microfone Cables со конектори за амфенол AX3M & AX3F Silver XLR

DEN 431.20

Свеж

Достапно.

Design Canare L-4 E6 S Star-Quad Design ги елиминира мешанините на ЕМ и 21 AWG, 40-тина диригент ја подобрува силата и флексибилноста додека испорачува супериорни Sonic перформанси за професионални корисници на аудио. Совршена комбинација на квалитет на звук и издржливост. Со седиште во Нагоја-Јапонија, Канаре произведува кабли, алатки и ACC. За про-аудио/видео апликации од 1970 година. Многу аудио-професионални се потпираат на докажаната сигурност на Канаре, врвен квалитет и услуга на клиентите. Оптимизирајте со Канаре, избор на професионалци!. AX3 M & AX3 F се високи понуди XLR од Амфенол, серијата AX (Professional) има голема сигурност, подобрен контакт интегритет и намален вирус на кабел. Конекторите доаѓаат во сатенска никел завршена обвивка од цинк диекаст и има обложени со сребро за машински контакти за супериорни перформанси (наспроти печат на контакти на ефтини конектори што го размножуваат пазарот). Сите наши кабли за најавување се професионално залепени со употреба на светски најдобри кабли комерцијални 4% мешавина од сребро лемење и процес на лемење со помош на азот, уникатен за нас, надминувајќи ги стандардите во индустријата, го подобрува интегритетот на споевите на лемерите во текот на традиционалните методи. Оваа продажба е за единечен кабел долг 15 метри. Design Canare L-4 E6 S Star-Quad Design ги елиминира мешанините на ЕМ и 21 AWG, 40-тина диригент ја подобрува силата и флексибилноста додека испорачува супериорни Sonic перформанси за професионални корисници на аудио. Совршена комбинација на квалитет на звук и издржливост. Со седиште во Нагоја-Јапонија, Канаре произведува кабли, алатки и ACC. За про-аудио/видео апликации од 1970 година. Многу аудио-професионални се потпираат на докажаната сигурност на Канаре, врвен квалитет и услуга на клиентите. Оптимизирајте со Канаре, избор на професионалци!. AX3 M & AX3 F се високи понуди XLR од Амфенол, серијата AX (Professional) има голема сигурност, подобрен контакт интегритет и намален вирус на кабел. Конекторите доаѓаат во сатенска никел завршена обвивка од цинк диекаст и има обложени со сребро за машински контакти за супериорни перформанси (наспроти печат на контакти на ефтини конектори што го размножуваат пазарот). Сите наши кабли за најавување се професионално залепени со употреба на светски најдобри кабли комерцијални 4% мешавина од сребро лемење и процес на лемење со помош на азот, уникатен за нас, надминувајќи ги стандардите во индустријата, го подобрува интегритетот на споевите на лемерите во текот на традиционалните методи. Оваа продажба е за единечен кабел долг 15 метри. 15 стапки - Canare L -4 E6 S, Quad Star, заштитен (плетенка штит и полиетилен изолација) избалансирани кабли за микрофон, прекинати со амфенол AX3 M сребро XLR машки конектори и амфенол AX3 F сребрени XLR женски конектори (оваа продажба е за единечен кабел, секоја кабел е 15 Долго стапало) - Обичај направено од најдобрите кабли во светот.

Избор на клиенти

Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо] Свеж
Производ на Отокап, памук, памук, двојно капаче -патна [цена на големо на големо]

Памук, спандекс Затворање на влечење Погледнете подолу Дел за опис; За спецификации и детали за произво�

DEN 1.33
Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus Свеж
Комплети за облека со големина на Roshd Women's Slus

Супер мек, пријатно и удобно за носење Повод : Обичен дневен ден, дома, канцеларија, работа, шопинг, уличн�

DEN 1257.60
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 398.24
КОСБАУТИ Нацифик Х Скитници Деца Вегански Рачен Путер Крем 8 ПАРЧИЊА Во Собата, со 8 ПАРЧИЊА Фото Картички Свеж
КОСБАУТИ Нацифик Х Скитници Деца Вегански Рачен Путер Крем 8 ПАРЧИЊА Во Собата, со 8 ПАРЧИЊА Фото Картички

От8 целосно поставениd фотографии од Момчешкиот Бенд КПоп Идол Страјкидите се вклучени како бесплатен п

DEN 2.67
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“ Свеж
Четка за заби од бамбус „Симпатична градина Гном“

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1.67
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење Свеж
Костим за капење на женски породилно костим за пливање со BBRA PAD и без прикривање на челичен градник за капење

83 "" ★ Хип : 111116cm / 43 Погодно за повеќето прилики, како што се плажа, приморска, базен, топла пролет, летна з�

DEN 0.67
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал Свеж
Zaahh 40A/80A Relay Relay Socket Base Cross Type Type 4 стапки 5 стапки Црн бакелитски приклучок со терминал

Релеи Релеи Релеј Основата на црната бакелит е празно седиште од 40А и 80А реле, реле има 4 жица и 5 жица при�

DEN 387.52