Luwsldirr 100pcs/постави камења од смола за нокти долготрајна форма на цвет, прекрасна бела ливчиња, шема на смола, декорација на смола розова s

Luwsldirr 100pcs/постави камења од смола за нокти долготрајна форма на цвет, прекрасна бела ливчиња, шема на смола, декорација

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Со својата цветна форма и површината на пенетрацијата на мразот, тој ќе го обликува вашиот уникатен стил на нокти со создавање на DIY и да биде поубав и привлечен за одржување на долго време без скршено или бледнее, нејзината добра адхезија го прави тоа може да биде цврсто да се држи до ноктите. Доаѓа со широк спектар на употреба на украсување на вашите уметнички дела како производи од смола, картички, телефонски случаи и други инструменти во домот со сјајна мазна површина и шарени луксузни обрасци. Со правење со материјал од смола, овој украс за нокти е безбеден и природен за лепење. Овој производ има различни големини за да изберете од L и S. Тие можат да се користат во чевли, капи, торби, маици, играчки, шалови, случаи на мобилни телефони, козметика, ракотворби, итн. Можете да разубавите сè што сакате. Постојат многу форми и разни големини, многу погодни за професионални салони за нокти, погодни за почетници во уметноста на ноктите. Спецификации : Обезбедувајќи ви дека може да се искористи за украсување на уметнички дела, може да се користи и за украсување на производи од смола, телефонски случаи, картички и други инструменти дома, затоа што има сјајна површина и шарени модели. Декорирање на вашите уметнички дела како производи од смола, картички, телефонски случаи и други инструменти во домот со сјајна мазна површина и шарени луксузни обрасци. Дизајнирани со сјајна површина и шарени обрасци кои можете да создадете свои стилови и други уметнички дела како производ на смола, телефонски случаи, картички, картички и други инструменти. Феации : Нема сомнение дека вашите нокти ќе бидат украсени со овој украсен ефект на ефектот на мраз DIY за да создадете своја уметност за нокти. Подготвен Овој украс има површина и цветна шема на мразот за да изберете да ги направите вашите нокти поуникатни и убави, кои да создадат форма што ви се допаѓа со методот DIY со добра адхезија на ноктот без да паднете . Тие можат да се користат во чевли, капи, торби, маици, играчки, шалови, случаи на мобилни телефони, козметика, ракотворби, итн. Можете да разубавите сè што сакате. Постојат многу форми и различни големини, многу погодни за професионални салони за нокти, погодни за почетници во ноктите. 100 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-5 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе можете да разберете, благодарам. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. Пакувања вклучуваат : 1 сет на украс за нокти (100 парчиња).

Избор на клиенти

Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
Вклучување/исклучување на вклучувањето на рокерот за вклучување на 3 пини KCD3 AC 16A 250V, AC 20A 125V 31mm x 14mm Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG Свеж
MSA XFP 80KM DWDM LC XCVR 10GIG

Компатибилен OEM : MSA во согласност Конектор : LC Тип на форма : XFP Брзина : 10 Gbase Опис на брзината : 10гигабит...

DEN 1323.20
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен Свеж
Прекинувач за копче Daiertek Latching Push 12V Pushbutton Switch Blue LED 12 Volt Push Switch Метал водоотпорен на исклучен

Прекинувач за копче за притискање на копчето, 5 игла на 1 NO, 1 NC, одржуван, притиснете го, вклучено (продолж�

DEN 0.67
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга Свеж
Stoelting 522264-SV мотор 1/2 коњски сили 115 волти услуга

Оригинален дел за замена на OEM Stoelting заработи силна репутација како врвен производител на опрема за хран

DEN 3.00
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри Свеж
Случаи за моливи на Peирс Jeansирс, кафеава, 22 сантиметри

Носете ги сите 22 см x 12 cm x 5 cm Направено од полиестер Три патенти прегради Совршена големина за носење во �

DEN 1.67
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи Свеж
Сет за сервирање со црна салата од 2 парчиња, сет за сервирање од не'рѓосувачки челик, 12 инчи

Серверот за салата е вклучено 1 лажица салата и 1 парчиња вилушка за салата, должина од 12 инчи доволно за �

DEN 0.67
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања Свеж
Дорман 713-685 Хром Отворено крајно згрозено оревче за тркала компатибилни со избрани модели, 20 пакувања

Ексклузивен дизајн Овие врвни ореви на ламби имаат автентичен изглед на тркачки стил со зглобни површи

DEN 408.48
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти Свеж
Audiobahn ALD28X, возач со високи перформанси со 2 канали, максимален излезен напон 8 волти

Audiobahn ALD28 X, 2 канален возач со високи перформанси на линијата, максимален излезен напон 8 волти, THD : 0,005%, ко

DEN 0.67
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB Свеж Попустот
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USBC и Брзо полнење 3.0 USBA дизајн...

DEN 207.84
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил Свеж
Партнери на кутии 10 x 30-2 мил

10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои се повторуваат поли торби 10 x 30 " 2 милји кои �

DEN 3648.80
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја Свеж
Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, торба со моливи, естетска торбичка за молив, лама од сина боја

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

DEN 1420.80