Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста

Рубан случај за MacBook 12 Inch A1534 - Тенок прилеп на заштитната обвивка за тврда обвивка, кристално чиста

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Сецифитивно дизајниран за Mac Book 12 in. - Овозможува пристап до сите ваши важни приклучоци и погони, додека го истакнувате уникатниот изглед на вашиот Mac Book. Висококвалитетно обложување на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво за допир. Со Retina Display 2017/2016/2016/2015/2015 година бројот на моделот "A1 XXX" на задниот дел од Mac Book пред купувањето. Со Retina Display 2017/2016/2015 модели за објавување A1534. Mac Book 12" 2016 - MLHA2 LL/A, MLHC2 LL /A, mmgl2ll/a, mmgm2ll/a, mlhe2ll/a, mlhf2ll/a, mlh72ll/a, mlh82ll/a. Вентилацијата Дизајнот на долниот капак му овозможува на вашиот Mac Book да ја ослободи топлината правилно. Mac Book 12 "2015 - MF855 LL/A, MF865 LL/A, MK4 M2 LL/A, MK4 N2 LL/A, MJY32 LL/A, MJY42 LL/A. Компатибилен со : Mac Book 12 "2017 - MNYF2 LL/A, MNYK2 LL/A, MNYM2 LL/A, MNYH2 LL/A, MNYG2 LL/A, MNYL2 LL/A, MNYN2 LL/A, MNYJ2 LL /А. - Apple Mac Book е регистрирана трговска марка на Apple, Inc. Внимателниот дизајн ви овозможува да го отворите/затворите вашиот Mac Book до крај и да имате целосен пристап до сите пристаништа. Производите се компатибилни со Apple и не се одобрени од Apple, Inc. Внимателниот дизајн ви овозможува да го отворите/затворите вашиот Mac Book до крај и да имате целосна Пристап до сите пристаништа. Пакетот вклучува : - 1 x Рубан Хард случај Пријателски Белешка : - Со цел да се осигурате дека производите совршено ќе се вклопат на вашиот лаптоп, проверете го бројот на моделот "A1 XXX" на задниот дел од вашиот Mac Book пред да го купите. Рубан со висок квалитет на пластична тврда кутија Карактеристики : - Одлично одговара за Mac Book 12 "2017/2016/2015 (A1534). Четири влошки за зафаќање на залепите на долниот капак ја одржуваат вашата фирма на Mac Book во место и дизајнот на анти-палење спречува да се спушти подлогата за зафаќање.Сецифично дизајниран за Mac Book 12 in. Ве молиме, проверете го бројот на моделот "A1 XXX" на задниот дел од Mac Book пред купувањето. Дизајнот на вентилација на долниот капак му овозможува на вашиот Mac Book да ја ослободи топлината правилно. Висококвалитетната обвивка на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво за допир. - Материјал : Поликарбонат кутија компатибилен со : - Најновиот Mac Book 12 A1534 со Retina Display (2017/2016/2015) Mac Book 12 "Retina Display објавен во средината на 2017 година MNYF2 LL/A, MNYK2 LL/A, MNYM2 LL/A, MNYH2 LL/A, MNYG2 LL/A, MNYL2 LL/A, MNYN2 LL/A, MNYJ2 LL/A Mac Book 12" Retina приказ објавен во почетокот на 2016 MLHA2 LL/A , MLHC2 LL/A, MMGL2 LL/A, MMGM2 LL/A, MLHE2 LL/A, MLHF2 LL/A, MLH72 LL/A, MLH82 LL/A Mac Book 12 "Retina Display објавен во почетокот на 2015 година MF855 LL/A, MF865 LL/A, MK4 M2 LL/A, MK4 N2 LL /A, MJY32 LL/A, MJY42 LL/А случај не е компатибилен со : - други модели. Компатибилен со : Mac Book 12 "2017 - MNYF2 LL/A, MNYK2 LL/A, MNYM2 LL/A, MNYH2 LL/A, MNYG2 LL/A, MNYL2 LL/A, MNYN2 LL/A, MNYJ2 LL/A. Тотално отстранлив прилеп на случајот, лесен за ставање или полетување. - Целосен пристап до сите Копчињата за проверка на пристаништата и батеријата. Mac Book 12" 2016 - MLHA2 LL/A, MLHC2 LL/A, MMGL2 LL/A, MMGM2 LL/A, MLHE2 LL/A, MLHF2 LL/A, MLH72 LL/A, MLH82 LL/A. Четири влошки за зафаќање на долниот капак на долниот капак Чувајте го вашиот Mac Book Firm во место и дизајнот против полнење спречува да падне.

Избор на клиенти

Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење Свеж
Дизајн на брадавици на Меган, црвен змеј Галакси, со шиење

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури, таксидермија и други проекти за занает

DEN 3.00
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена Свеж
Замена на фан -картички XHSESA FA06010H12LNA, за замена

Компатибилен со : Овој вентилатор е компатибилен со графичката картичка Onda Lenovo GTX750 Ti GT640, загарантирана �

DEN 175.68
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

DEN 696.00