Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

DEN 2983.68

Свеж

Достапно.

Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см. Колекција : Активен дизајн во кујната - Дизајнер : Никлас obејкоб. Машината за миење садови безбедна на максимум 65 ° C - исушете веднаш по миењето со мека крпа. Официјален производ на Гузини - направен во Италија од 1912 година. Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см. Колекција : Активен дизајн во кујната - Дизајнер : Никлас obејкоб. Машината за миење садови безбедна на максимум 65 ° C - исушете веднаш по миењето со мека крпа. Официјален производ на Гузини - изработен во Италија од 1912 година. Приборувач за прибор за јадење што обезбедува максимален капацитет во минималниот простор во комбинација на функционалност и естетика : 4 делови со две различни длабочини за да се задржи прибор за јадење на различни височини. Чистењето е загарантирано благодарение на дупките на дното што овозможуваат водата да се исцеди во отстранливата основа, лесна за празна и чистење, дури и во мијалник за садови. Отстранет од нејзината основа, може да се прикачи на плочата/општата дренажа, формирајќи единечна единица за одводните плочи и прибор за јадење.

Избор на клиенти

Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна Свеж
Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна

Користете ја оваа полица за складирање сèвоеден за да ја организирате вашата кујна! Повеќе не треба да с

DEN 1257.60
Адис за одводната решетка металик Свеж
Адис за одводната решетка металик

Одводнување на решетката Одговара на стандардна табла за одвод држете стандардни и не стандардни плоч�

DEN 2.00
Организатор на кујнски организатор на кујната Свеж
Организатор на кујнски организатор на кујната

Идеално за складирање и држење на талбевари, кујнски прибор и така натаму Одржувањето на предметите орг

DEN 3024.00