ZyzMH Метална решетка за мозоци за сушење на садови за складирање на садови за чување садови за садови за садови за кујнски лавици 2 слоја

ZyzMH Метална решетка за мозоци за сушење на садови за складирање на садови за чување садови за садови за садови за кујнски

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Боја на производот : Бела, жолта. Големина на производот : 41*26*38см. Материјал за производи : Метал. Функција на производот : сув на воздухот. Карактеристики на производот : Заштеда на простор, брзо одводнување. Боја на производот : Бела, жолта. Големина на производот : 41*26*38см. Материјал за производи : Метал. Функција на производот : сув на воздухот. Карактеристики на производот : Заштеда на простор, брзо одводнување. Име на производот : Барен сад за одвод на бања Боја : Бела, Yellow Product Големина : 41*26*38 CMPRODUCT Материјал : Карактеристики на метални производи : Заштеда на простор, Брзо одводнување на монтажата : Метод на кујната Counter Topp Roduc (Не вклучува садови и други украси) Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува како резултат на рачното мерење.Ноти : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.

Избор на клиенти

Допир на класата Regalla Petite Plate Rack Свеж
Допир на класата Regalla Petite Plate Rack

Едноставните свитоци на решетката на Petite Plate Regalla ја подобруваат убавината на вашите украсни плочи без д

DEN 1.33
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак Свеж
Cakina Силиконски мијалник за мијалник, густо не'рѓосувачки сад, тркалезен сад, организатор на челик сак

Мала станбена организација кујна сунѓер и држач за сапун сув решетка за тркалање сад за мијалник над ми�

DEN 137.44
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо Свеж
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : пластика Држач за крпа за садови со чаша за вшмукување Силно в

DEN 2.00