GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

GPPZM Екран на проектор за голема осветленост 3.2m x 1.6m рефлексивна ткаенина ткаенина за проекција завеса

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот или се монтираат на рамката. Овој екран на проектор ви овозможува да се поставите брзо и лесно на кое било место!. Овој екран усвојува материјал со влакна со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело. Металниот слој, плус честички на мушка, ја зголемува осветленоста. Тоа е сива завеса, ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Не треба да ги затворате вратата и прозорците во текот на денот, исто така можеме да го доживееме одличниот ефект на проекција. Како да се добие најдобриот ефект на проекција? Проекторот и екранот се линеарен, а публиката е во предната страна. Аголот на гледање е околу 30-40 °. Најдобриот агол на гледање е 0-20 °. Лесно за виси : Овој екран за проекција може да има црни рабови и да виси дупки, обично висат на wallидот или се монтираат на рамката. Овој екран на проектор ви овозможува да се поставите брзо и лесно на кое било место!. Овој екран усвојува материјал со влакна со висока густина, без мирис, нема штета на човечкото тело. Металниот слој, плус честички на мушка, ја зголемува осветленоста. Тоа е сива завеса, ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Не треба да ги затворате вратата и прозорците во текот на денот, исто така можеме да го доживееме одличниот ефект на проекција. Како да се добие најдобриот ефект на проекција? Проекторот и екранот се линеарен, а публиката е во предната страна. Аголот на гледање е околу 30-40 °. Најдобриот агол на гледање е 0-20 °. Features : Easy to Hanging : This projection screen can have black edges and hanging holes, usually hanging on the wall or mounted on the frame.This projector screen allows you to set up quickly and easily on anywhere!This Screen adopts high density fiber material, Нема мирис, нема штета на човечкото тело. Металниот слој, плус честички на мушка, ја зголемува осветленоста. Сивата завеса на тоа, ефикасно го подобрува контрастот на проекцијата. Не треба да ги затворате вратата и прозорците во текот на денот, исто така можеме да го доживееме одличниот ефект на проекцијата. Како да го добиеме најдобриот ефект на проекција? Проекторот и екранот се линеарни, а публиката е во предната страна. Аголот на гледање е околу 30-40 °. Најдобриот агол на гледање е 0-20 ° .ПОДЕЛНОСТ : YESSCREEN TYPE : Преносен Screen Format : 16 : 9 Material : PVCProiction Режим : Предна проекција ВИЗУАЛНО АНГЛЕ : Помалку од 30 степени : Даматеријал : Материјал со висока густина на влакната : Направете ја сликата Braper Size : 1,6m x 3.2m (Друга големина може да се прилагоди) Не поддршката : Проект за кратко фрлање Проектирање : Yespacking List1 x Проекција на екранот20 X Velcros (10 пара).

Избор на клиенти

GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас Свеж
Digium TC400B VoIP Транскодирање PCI 3.3/5.0V картичка за компресија на глас

120 G.729a, 92 G.723.1 Трансформации Полу должина со ниска профил PCI 2.2+ 3,3 / 5.0 V картичка Полу должина со ниска проф�

DEN 0.33
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар Свеж
DKE & YMQ RGB Кабел за продолжување 3 пински, кабел за продолжување на интерфејсот RGB, 5 V ARGB3-PIN1-2/1-3/1-4/1-5 центар

RGB Fan Connection Продолжување на интерфејсот Продолжување на кабелот [100% набавка без ризик] : Имаме совршена у�

DEN 2.33
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали Свеж
HNGM Stapler 360 степени Ротари Stapler BookBinding Machine Middle Seam Stail за канцелариски материјали за канцелариски материјали

Заштеда на труд : Овој спојник е многу удобен за употреба, треба само да ја притиснете рачката со еден пр�

DEN 2.33
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија) Свеж
Vim & vigr Merino волна 15-20 mmHg чорапи за компресија)

Состав : 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс 45% најлон / 40% мерино волна / 15% спандекс Ние мериме, истегну

DEN 1.67
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Ов

DEN 1.33
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija Свеж
Х-алатка за рака со рака 75мм x 22mm x 3mm 72 Peg Teeth HSS Slitting Saw (Herramienta de 75mm x 22mm x 3mm 72 d_i_entes de clavija

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 75мм / 3 "; Дуп дија : 1 x Slitting Saw (Contenido del P

DEN 1.00
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB Свеж Попустот
【2022 Нов】 12V USB -излез/12V USB C/Брзо полнење 4.0 PD Тип C & Брзо полнење 3.0 USB полнач за полнач/ADSDIA 12V/24V CAR USB

【Најновиот надграден 12 V USB штекер】 Користејќи Брзо полнење 4.0 PD USBC и Брзо полнење 3.0 USBA дизајн...

DEN 207.84
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60