Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу. Премиум кожа со полно зрно горно со пропуштени страни. Отстранлив Durashocks со двојна густина PU Footbed го поддржува секој чекор. Револуционерниот ултраспренг со висок скок Етпу Мидиол обезбедува енергично возење. Гума од гума на куќиште со волверински durashocks flex. ASTM F2413-18 M I/75 C/75 EH оценет композитен карбонмакс пети. Фокусиран на лесна реакција и екстремно амортизирање, Rev Ultraspring ™ Durashocks® ја враќа енергијата назад до ногата. Rev се напојува со ултрасарна средна должина со високи перформанси што дава лесен, супер наполнет возење за максимален одговор. Изградена со најпознатата технологија за удобност на Волверин, Durashocks Flex, Rev апсорбира шок за долги денови на нозе.

Избор на клиенти

Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket Свеж
Uxcell C20 панел приклучок за приклучок за приклучок AC 250V 16A 3 пинови IEC Intlet Module Plugn Connector Connector Socket

Тип на конектор : C20; Терминален број : 3 Оценка на напон : AC 250 V; Тековен рејтинг : 16а Севкупна големина : 31x26x

DEN 1.00
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче Свеж
FXLION 50WH MINI V-MOUNT/V-Lock Батерија со D-Tap & LS-800C RGB рачно LED видео светло стапче стапче

【Најмалата батерија Vзаклучување】 Нашата батерија Fxlion Nano е најмалата батерија со Vmount на пазарот во мом

DEN 1.67
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот Свеж
Цветање желе од женска боја блок карирана кошула екипаж, џемпер, џемпер за залепи на лактот

Меки полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење Увезени Повлечете го затворањето Само миење на

DEN 463.84