Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

Вулверин Машки Rev Ultraspring Durashocks CarbonMax Vent Mid Industrial Boot

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворањето на подигање мери приближно 14,5 наоколу. Премиум кожа со полно зрно горно со пропуштени страни. Отстранлив Durashocks со двојна густина PU Footbed го поддржува секој чекор. Револуционерниот ултраспренг со висок скок Етпу Мидиол обезбедува енергично возење. Гума од гума на куќиште со волверински durashocks flex. ASTM F2413-18 M I/75 C/75 EH оценет композитен карбонмакс пети. Фокусиран на лесна реакција и екстремно амортизирање, Rev Ultraspring ™ Durashocks® ја враќа енергијата назад до ногата. Rev се напојува со ултрасарна средна должина со високи перформанси што дава лесен, супер наполнет возење за максимален одговор. Изградена со најпознатата технологија за удобност на Волверин, Durashocks Flex, Rev апсорбира шок за долги денови на нозе.

Избор на клиенти

Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање

Полиестер, руно Само миење на рацете Целосно поставена Странични џебови Вратот на екипажот Лого Speedo на �

DEN 3.00
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар Свеж
Хајдолф 015610001 Пронаоѓач Супер Воздушен Кондензатор, Конус Б29, Приклучок Б24, 400 Мм Должина х 72 Мм Дијаметар

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Точка Пакет Количина : 1 Точка Пакет Тежина : 0,3 кг Земја На Пот

DEN 927.20
Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00