Aneco 12 парчиња Божиќно влечење торба за подароци за еднократно биволско карирано ткаенина со ткаенини со лаптоп, третирајте ги торбите со бонбони со 24 ознаки јаже за

Aneco 12 парчиња Божиќно влечење торба за подароци за еднократно биволско карирано ткаенина со ткаенини со лаптоп, третирајте

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Соодветна големина : Постојат 2 различни големини на Божиќни торби за подароци со влечење, 9,8 x 11,8 инчи / 25 x 30 см, 11,8 x 15,7 инчи / 30 x 40 см, соодветна во големина, што може да држи Божиќни артикли со различни големини; Можете исто така да ги користите како дневни кеси за складирање кога имате радосен пикник со семејството или пријателите по Божиќ. Одличен материјал : Направено од врвен материјал сличен на постелнина, Божиќната торба за подароци со влечење е посилна и повеќе текстурирана од обичниот памук, издржлив и не е лесен за кршење, цврсто и миење, за да можат да се користат долго и многу пати. Деликатен дизајн : Со класичниот црвен и црн, како и црно -бел стил на кариран бивол, нашите торби за подароци за божици се печатат со 12 различни разнобојни обрасци, како што се новогодишни елки, елк, венци, нараквици, снежни луѓе, санки, колички влече дрвја дрвја , Хо букви, итн., Ретро и модерни; Покрај тоа, дизајнот на црвената влечење ги прави лесни за отворени и блиски, удобни и практични. Содржина на пакетот : getе добиете 12 парчиња божиќни торбички торбички со карирани карирани во 12 различни стилови; Ние исто така ви нудиме 24 парчиња ознаки за хартија и 1 ролна јаже од коноп во должина од 5 m, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби. Применливи за повеќе наврати : Овие Божиќни торби за подароци за привлекување можат да држат бонбони, чоколадо, козметика, играчки, облека, чевли, божиќни подароци, итн., Покрај тоа, тие можат да се користат за украсување на прозорци, платформи, дворови и клупи, создавање силно Фестивалската атмосфера, исто така, може да се даде како подароци на другите.

Избор на клиенти

Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови Свеж
Бензара 93888 каубојски тематски елегантен и уникатен декор на wallидови

Овој декор на wallидната кука мери 6 инчи (ширина) x3 инч (г) x10 инч (ч) Американски елегантен каубојски панел �

DEN 320.00
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт Свеж
Allstar Перформанси ALL16338 3/4-10 x 2-1/2 Шестоаголна Глава Болт

висина на пакетот : 1.45" должина на пакетот : 2.95" ширина на пакетот : 7.5" земја на потекло : Тајван висина на п

DEN 3.33
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја Свеж
Mirage Pet Products 20-inch Sant Francisco Skyline Screen Mirts за миленичиња, 3x-large, црвена боја

Одговара на 18 „врат, 24“ Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во �

DEN 240.96
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00
Feichao D-Ring 1/4 инчен статив QR завртка од 5,5 mm не'рѓосувачки челик за монопод за статив за камера Брзо ослободување Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60