Suxyes Не'рѓосувачки челик држач за сунѓер со решетка за сушење на садови, организатор на кујнски мијалник, кади послужавник сунѓер, држач за сапун со сапун со отстран?

Suxyes Не'рѓосувачки челик држач за сунѓер со решетка за сушење на садови, организатор на кујнски мијалник, кади послужавник

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Овој организатор на мијалник е добар за да ги организирате сите ваши работи и да ги одржувате мијалникот и контра и да изгледате уредно и организирано, додека зазема многу малку контра простор. Држачот на сунѓер е изработен од материјал од не'рѓосувачки челик SUS 304, водоотпорен и заштита од 'рѓа, цврста и мазна со модерен изглед. Држачот на сунѓер има лента за пешкири за држење на влажното саднување, шупливо дно и отстранлив дизајн на фиоката за капење, овозможува водата да се исцеди, помага да се исушат предметите побрзо, исто така го олеснува чистењето. Мерки за решетката за сушење 5-1/8 "x 9-7/8" x 9 ". Одлично за држење сунѓери, чистачи, партали за садови и шишиња. Секој пакет вклучуваше 1 држач за сунѓер од не'рѓосувачки челик и 1 отстранлив сад. Шишињата и сунѓерите не се Вклучен. Соченик за сунѓер од не'рѓосувачки челик помага да го држите вашиот сунѓер или чистач подлога во кујна, туш кабина десно каде што ви требаат. Чувајте ги countertops чиста, нема повеќе хаос околу мијалникот. Карактеристики : Анти -кавга - држач за сунѓер изработен од материјал од не'рѓосувачки челик , Заштита на 'рѓа, цврста и мазна со модерен изглед. Отстранлив фиока - ротирајте ја фиоката ќе го олесни тоа. -Овозможува водата да се исцеди и помага побрзо да се исушат предметите. Спецификација : Материјал : Боја од не'рѓосувачки челик : Црна димензија : 5-1/8 "x 9-7/8" x 9 "Тежина : 483g пакет Вклучен : 1 x држач за сунѓер со Бар за крпи 1 x Отстранлив фиока.

Избор на клиенти

Адис за одводната решетка металик Свеж
Адис за одводната решетка металик

Одводнување на решетката Одговара на стандардна табла за одвод држете стандардни и не стандардни плоч�

DEN 2.00
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови Свеж
Doitool кујна за преклопување корпа за мозоци за мозоци за садови за складирање на садови за складирање на садови

Чувајте ги садовите, чашите и прибор за јадење по миењето, практичен додаток за вашата кујна Телескопск�

DEN 309.60
2 нивоа од не'рѓосувачки челик над решетката за мијалник со сад за капење, 60,5x41.5x46.5cm / 23.8x16.3x18.3in, црна кујна за Свеж
2 нивоа од не'рѓосувачки челик над решетката за мијалник со сад за капење, 60,5x41.5x46.5cm / 23.8x16.3x18.3in, црна кујна за

Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, тежок и издржлив Компактен и екстра го�

DEN 5481.44
Држач за сунѓер на кујната, држач за четки за садови, тенок организација Свеж
Држач за сунѓер на кујната, држач за четки за садови, тенок организација

✅material Направено од 304 не'рѓосувачки челик, отпорен на 'рѓа и отпорен на корозија и издржлив за употреба..

DEN 207.84
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо Свеж
Држач за сунѓер со картонска чинија со вшмукување чаша дома украс за трпезарија за складирање, локодо

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : пластика Држач за крпа за садови со чаша за вшмукување Силно в

DEN 2.00
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за Свеж
Zerlibeaful No Bather Multifunctional Rack Rack Hanger Coulde Rack Plastic Kitchen , Држач за јадење и бар магнетски сад за

1 компјутер мултифункционален решетка за пешкири Материјал на телото : пластика Големина : 278,81,5 см Се ко�

DEN 207.84
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови Свеж
Xjjzs кујнски сад мијалник за мијалник за сушење решетката за миење сад за миење садови

Лесен за употреба, подготвена за употреба, повеќе проблеми Можете да ги измиете и чувате садовите, што е

DEN 1502.40
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива Свеж
Организација и чистење на активен дизајн на кујната Гузини, САД: една големина, сива

Димензија : 13 x 13 x H12, 4 см Колекција : Активен дизајн во кујната Дизајнер : Никлас obејкоб...

DEN 2983.68