DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не е лесна за 'рѓа и лесен за чистење. Страната на заградата е висока за да се спречи паѓањето на работите. Дизајн на картички, безбеден и хигиенски. Нозете на завртката може да се прилагодат за да се прилагоди висината на. Горните и долните слоеви и држачот на ножот се обезбедени со тава за одвод за да ја задржат површината на масата сува. 304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда со дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не е лесна за 'рѓа и лесна за чистење. Страната на заградата е голема за да спречи паѓање на работите. Дизајн на картички, безбеден и хигиенски. Стапалата на завртките може да се прилагодат за да се прилагоди висината на горните и долните слоеви и држачот на ножот се обезбедени со тава за одвод за да се одржи површината на масата.

Избор на клиенти

SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови, Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови Свеж
Јахх 2 Ниво на износот во форма на сад од не'рѓосувачки челик за сушење сад за сушење сад за садови

Направено од пластика со сликарство со висока температура, што е безбедно за долгогодишно користење...

DEN 10334.88
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови Свеж
Дебела сад за сад кујнски полица countertop засолништа за садови за садови

Решетката за одвод за складирање на домаќинства, решетката за одводнување со повеќе функции, чувајте го

DEN 1004.80
SDGH Rack Rack - решетката за складирање на садови за складирање кујнски садови пластични решетки од не'рѓосувачки челик Свеж