Адис за одводната решетка металик

Адис за одводната решетка металик

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Одводнување на решетката. Одговара на стандардна табла за одвод - држете стандардни и не стандардни плочи и чинии. Интегрирана решетка за прибор за јадење - за удобна и лесна употреба. Комплименти за боја комплименти во кујната. Идеално за одвод на прибор за јадење, плочи и други јадења. Направено од силна издржлива пластика, идеална за секојдневно користење до 18 плочи рамен раб за редење чаши и прирачни инсерти за стакло и стакло Димензии (HWD) : 380x110x485mm.

Избор на клиенти

Упатство за склопување на склопување - преносно миење зеленчук, овошје, мијалник за кампување со храна со приклучок за одвод Свеж Попустот
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово Свеж
Производи за храна Carlisle FoodService REW20SC24 OPTICLEAN COWAVE 20 DEИВОТНА стакло решетката, портокалово, портокалово

Проширува стаклени лавици за да ги заштити повисоките предмети како што се очила и гушачи; Снимки за да �

DEN 1.67
Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна Свеж
Branch Rack Shating Shaushing Rack Rack Driesciess Steel Bander Rack со дренажа, за решетката за кујнски садови за кујна

Користете ја оваа полица за складирање сèвоеден за да ја организирате вашата кујна! Повеќе не треба да с

DEN 1257.60
SDGH Black Bowl Rack - Метална решетка за прибор за јадење, решетката за корпи, мултифункционална решетка за двојни садови, Свеж
Junyuan виси сад за сушење на садот за сушење wallид со држач за прибор, организатори на полица за чинија со кујнски садови Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник Свеж
DVTEL Rack Rack 304 Не'рѓосувачки челик двојнослојно мозоци кујнски садови за чување садови за мијалник

304 материјал од не'рѓосувачки челик, заграда дебелина од 16 мм, отпорна на корозија, без масло, без боја, не

DEN 3.33