Мал правоаголник за отпадоци може-пластична конзерва за отпадоци со запечатен капак од типот на печатот , корпа за отпадоци за бања , спална соба , кујна , дневна

Мал правоаголник за отпадоци може-пластична конзерва за отпадоци со запечатен капак од типот на печатот , корпа за отпадоци

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

【Тенок ѓубре може-тесното тело може да се постави на кое било место со мал простор, што е многу заштеда на простор. Обезбедете целосна употреба на слободен простор. 【Единствениот дизајн】 дното е дизајнирано со високи стапала, опремено со влошки што не се лизгаат, компресија и отпорност на пад, силна и издржлива, и убава и практична. Повеќе не треба да се грижите за ѓубре насекаде на масата. 【Запечатен капак од типот на печатот】 ѓубрето може да користи скокачки капак за да може полесно да се отвори конзервата за ѓубре. Во исто време, капакот е многу цврсто запечатен. Сè додека капакот е затворен, собата прашина не е воопшто мирис, така што можете да фрлите многу миризливи ѓубре за да избегнете да ја извалкате просторијата. 【Големи димензии】 Дизајн со голем калибар, нема потреба да се грижите за фрлање ѓубре надвор, со голем капацитет од 15 L, погоден за сите видови ѓубре, чувајте ја просторијата уредна. 【Материјал】 Направен од еколошки ABS+PP материјал, без бап. Исклучително моделирање, мазна внатрешна цевка, лесна за чистење и миење. Едно копче лесно се отвора, затворено за да се заклучи вкусот на ѓубрето. 【Тенок ѓубре може-тесното тело може да се постави на кое било место со мал простор, што е многу заштеда на простор. Обезбедете целосна употреба на слободен простор. 【Единствениот дизајн】 дното е дизајнирано со високи стапала, опремено со влошки што не се лизгаат, компресија и отпорност на пад, силна и издржлива, и убава и практична. Повеќе не треба да се грижите за ѓубре насекаде на масата. 【Запечатен капак од типот на печатот】 ѓубрето може да користи скокачки капак за да може полесно да се отвори конзервата за ѓубре. Во исто време, капакот е многу цврсто запечатен. Сè додека капакот е затворен, собата прашина не е воопшто мирис, така што можете да фрлите многу миризливи ѓубре за да избегнете да ја извалкате просторијата. 【Големи димензии】 Дизајн со голем калибар, нема потреба да се грижите за фрлање ѓубре надвор, со голем капацитет од 15 L, погоден за сите видови ѓубре, чувајте ја просторијата уредна. 【Материјал】 Направен од еколошки ABS+PP материјал, без бап. Исклучително моделирање, мазна внатрешна цевка, лесна за чистење и миење. Едно копче лесно се отвора, затворено за да се заклучи вкусот на ѓубрето. Боја : Зелена, бела, сина, жолта, димензии на редитим : 13.1 x 7,7 x 19.1 inchescapacity : 15 L/4 галонизим облик : Право-материјал : Plast Copening : Запечатениот тип на печатот може да биде мала грешка при рачното мерење, ве молиме, повикајте се на вистинскиот производ, ве молиме упатете се на вистинскиот производ .

Избор на клиенти

1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери. Свеж
Chadeay Unisex Housidies Tranksuit потта за жени Поставете џемпери со маички со 2 парчиња и џемпери.

? Menенски мажи Новинарска тренерска тренер 2 парчиња цврста боја пулвер руно худи со долги ракави, обични

DEN 360.00
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови Свеж
APW Wyott W-9 Electric Countertop Food Panе потопло 7 квартови

Компактен и преносен Лесен за одржување Тешка конструкција од не'рѓосувачки челик Термостатски контро�

DEN 345.60
Пирамида на оргон на Вејенск - лековити кристали пирамида и лековити камења, генератор на енергија од кристал камен за јога Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа Свеж
Lcztn 2 пакет класичен бејзбол капа за мажи жени, низок профил голф тато капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете Големина : Една големина одговара на повеќето ма

DEN 255.84