Рачно изработено црвено стакло држач за стапчиња во форма на јаболка, заморете се за вечера, декорација на трпезариска маса, 1 од 1 1/4 инчи, сет од 2 парчиња

Рачно изработено црвено стакло држач за стапчиња во форма на јаболка, заморете се за вечера, декорација на трпезариска маса,

DEN 205.92

Свеж

Достапно.

Детали Овој производ вклучува збир од две држачи за стапчиња во форма на јаболка, кои исто така можат да се користат како држачи за вилушка, Spook или ножеви, овие супер симпатични парчиња за украси за вечера се совршени за вашата трпезариска маса!. Материјал Овој симпатичен сет на стапчиња во форма на јаболка е направен од многу издржлив стаклен материјал што е доволно силен за да трае многу години што доаѓаат без опрема или кршење!. Големината на големината на секој држач за стапчиња за стапчиња е околу 1 инчи на 1 1/4 инчи, совршена големина за да се задржи секаков сет на стапчиња за јадење, додека ги спречува да ја допираат табелата!. Подарок Дали имате loversубители на суши или само некој што сака јаболка во вашиот живот? Тогаш ова е совршен додаток за подароци за нив! Супер е корисно додека сè уште се вклопува во естетскиот симпатичен декор!. Користете го овој производ не е корисно само за стапчиња за јадење, но ако сте загрижени за сите други прибор што ја допираат трпезаријата, отколку што ова ќе работи како држач за прибор за да се спречи тоа да се случи!. Детали Овој производ вклучува збир од две држачи за стапчиња во форма на јаболка, кои исто така можат да се користат како вилушка, Spook или држачи за ножеви, овие супер симпатични парчиња за украси за вечера се совршени за вашата трпезариска маса! Материјал Овој симпатичен сет на стапчиња во форма на јаболка е направен од многу издржлив стаклен материјал што е доволно силен за да трае многу години за да дојде без опрема или кршење! Големината на големината на секој држач за стапчиња за стапчиња е околу 1 инч на 1 1/4 инчи, совршена големина за да се задржи секаков сет на стапчиња за јадење, додека ги спречува да ја допираат табелата! Подарок Дали имате loversубители на суши или само некој што сака јаболка во вашиот живот? Тогаш ова е совршен додаток за подароци за нив! Супер е корисно додека сè уште се вклопува во естетскиот симпатичен декор! Користете го овој производ не е корисно само за стапчиња за јадење, но ако сте загрижени за сите други прибор што ја допираат трпезаријата, отколку што ова ќе работи како држач за прибор за да се спречи тоа да се случи!.

Избор на клиенти

Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro Свеж
Bosch 5508WS Филтер за воздух на моторот - Компатибилен со Изберете Audi A4, A4 Quattro

Филтрите за воздухот Bosch Workshop се конструираат со голем број на плети за стабилен капацитет за држење на �

DEN 1.33
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер Свеж
薬師窯 Yakusigama 2580 Nishiki јагода Сузуме Хинамацури фестивал среќна прослава фигура ентериер

Оваа симпатична Хинасама е родена во соработка со популарниот автор на ликовите „Нишида Атсуко“ и фар�

DEN 494.72
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Sony CyberShot DSC-W180 W190 Дигитална Камера-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1561.60
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп Свеж
WFZY 5000W/6000W/8000W/10000W,Моќ Инвертер DC 12v ДО 110V AC Конвертор, USB Автомобил Адаптер И Запалка За Автомобил Дома Лаптоп

Автомобил Моќ Инвертер мал и исклучителен дизајн, лесен за носење Може да биде директно поврзан со запа�

DEN 2976.00