Рачно стапче, екстрактор на тепих под висок притисок детали за стапче за вакуумски спреј за стапче со чиста глава за канцелариски мебел за дома и чистење на тепих

Рачно стапче, екстрактор на тепих под висок притисок детали за стапче за вакуумски спреј за стапче со чиста глава за канцелариски

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

【Функција】 Одлична за забележување на дамки на теписи, чистење на тешко достапни области, чистење на мебел во затворен и отворен мебел, душеци и ентериери на автомобили. 【Лесен за употреба】 оценет притисок за употреба до 1000 psi. Компатибилен со преносни екстрактори и монтирање на камиони. 【Материјал】 Направен од премија од не'рѓосувачки челик, растурање и отпорен на висока температура. 【Дизајн】 Транспарентната глава ви овозможува да видите дека нечистотијата се чисти од нивниот тапацир, можете да видите колку е ефикасно при отстранување на дамките и нечистотијата во реално време. 【Што добивате】 1 * Екстрактор за чистење тепих. 【Функција】 Одлична за забележување на дамки на теписи, чистење на тешко достапни области, чистење на мебел во затворен и отворен мебел, душеци и ентериери на автомобили. 【Лесен за употреба】 оценет притисок за употреба до 1000 psi. Компатибилен со преносни екстрактори и монтирање на камиони. 【Материјал】 Направен од премија од не'рѓосувачки челик, растурање и отпорен на висока температура. 【Дизајн】 Транспарентната глава ви овозможува да видите дека нечистотијата се чисти од нивниот тапацир, можете да видите колку е ефикасно при отстранување на дамките и нечистотијата во реално време. 【Што добивате】 1 * Екстрактор за чистење тепих. Спецификација : Материјал : Не'рѓосувачки челик+ПП должина : 40см/15.8in Внатрешен дијаметар : 35,76мм/1.4in Надворешен дијаметар : 38.43mm/1.5in Тежина : приближно.687g/24.2oz Список на пакети : 1 * Екстрактор за чистење на тепих Забелешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Material: stainless steel+pp
Length: 40cm/15.8in
Inner diameter: 35.76mm/1.4in
Outside diameter: 38.43mm/1.5in
Weight: Approx.687g/24.2oz 
Package list:  
1 * Carpet Cleaning Extractor:
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Избор на клиенти

PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12 Свеж
Видео Балун/Комбинер за не изолирани 12

Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi Video Balun / Combiners се UL наведени додатоци со кои треба да се користат Hubwayav, Hubway DV или Hubwaydvi

DEN 1.67
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910 Свеж
NTE Electronics SR1-0603-491 Површински отпорник на површината со никел бариера, 0603 дебел филм, 0,0625W, отпорност на 910

Прекинување на завиткување со бариера на никел 5% толеранција 0,010 "Терминална ширина 50 Волт NTE Електроник

DEN 1.33
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч Свеж
Делфин.Дил Замена Индивидуални Клуч Капа За Нас MacBook Про А1706 А1707 А1708 Клуч Капа Со Шарка О Клуч

Тоа е за новиот Macbook pro A1706 A1707 A1708 Пакетот доаѓа со капаче за клучеви и парче бела шарка Ако не сте сигурни,

DEN 785.60
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер Свеж
-55-110 ℃ 10a Дигитален термостат контролер

Овој модул има режим на греење "H", C Стабилен : напон на напојување : DC630 V Тип на излез : Излез на реле 10А Точ

DEN 192.00