Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

Alfa Tools RB75110 1 1/4 x 2 1/8 Класичен рутер

DEN 145.60

Свеж

Достапно.

Рутермакс рутер бит. Карбид врзан, класичен предност формирајќи малку. 1-1/4-инчен дијаметар на секачот, должина на сечење 5/8-инчи, ширина на сечење 3/8-инчи, вкупна должина од 2-1/8-инчи, 1/4-инчен Шанк. Овој класичен дизајн комбинира мушка со залив; За употреба на материјали од 5/8-инчи и 3/4-инчи. Количина - 1 по винилна торбичка. Класичен рутер со алатки Alfa со водич за лежишта - создава прекрасно декоративно работење. Овој класичен дизајн комбинира мушка со залив. За употреба на материјали од 5/8-инчи и 3/4-инчи.

Избор на клиенти

Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав.

DEN 1291.20
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај Свеж
Kleenguard A10 Bouffant Caps, материјал за дишење, бел, голем, 3 контејнери, 150 / контејнери, 450 капачиња / случај

450 Kleenguard A10 светлосни должни капаци / куќишта (3 контејнери од 150); Големо (24 "отворање); бело Овој модел има

DEN 1821.76
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи - Свеж
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи -

Пакетот вклучува : 50pcs * 1812А факел за копче за влечење на копчето Пакетот вклучува : 50pcs 1812А факел за копче

DEN 159.84
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен Свеж
1970 Топпс 66 Пол Флетли Атланта соколи Екс Соколи Северозападен

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

DEN 17.60
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33