LSKJFF собрани закачалки, закачалки за облека што не се лизгаат, опции за кадифе/мулти-боја-за плакарот за возрасни, светло сива боја, 20 парчиња

LSKJFF собрани закачалки, закачалки за облека што не се лизгаат, опции за кадифе/мулти-боја-за плакарот за возрасни, светло

DEN 454.40

Свеж

Достапно.

Појавување на закачалки : Помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените панталони поддржани и организирани. Спречете го дислоцирање : издржлива метална конструкција со површина од текстура што не се лизга; Ги одржува предметите во место и спречува менување и лизгање. Тенок профил за да се зголеми просторот : За употреба во вашиот плакар, на висина, тркалачка решетка или гардероба, здрав дизајн може да задржи до 10 килограми. Nonslip Velvet : The soft texture of our velvet clothes hangers grips No more slide off after hanger with AINARE .Whether it's a spaghetti strap tank top, a silky shirt or an expensive suit, these hangers will keep your clothing looking pristine.They are lightweight, Екстремно издржлива, тие држат облека од сите големини (мала и плус големина!) Совршено добро. Димензии : Секоја закачалка мери 17,4 x 0,2 x 9,2 инчи (LXWXH). Дали мразите да го организирате вашиот плакар? Уморни од облеката што ги лизгате закачалките? Дали мразите дрвени закачалки заземаат премногу простор? Вашата соба за домови, кондо или стан. Производства Карактеристики : Шипчиња за не -лизгачки ленти за закачалки за панталони. Закачалката за облека има две степени за да се спречат вашите врзани облеки или други додатоци да не паднат од подот. Тенок и елегантен дизајн го максимизира вашиот простор за плакари и одговара на вашата гардероба. Пластичните закачалки за облека можат да држат тешки облеки во 11 фунти во 11 фунти во 11 килограми . Спецификации : Материјал : ABS пластика+кадифенизирање на секоја : 17,7inchl x 0.2inchw x 9.06inchh (45 x 0,6 x 23 см) Капацитет на оптоварување на секоја закачалка : 11 lb (5 kg) Содржина на пакет : Облека за облека * PCSNOTE : IF IF Користете кадифена закачалка за да закачите влажна облека, тоа ќе предизвика да се амортизира кадифената обвивка ако имате проблем со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да најдеме задоволително решение за вас во рок од 24 часа .

Избор на клиенти

Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање Свеж
Тропски Monstera и Toucan Shockprofof Game Cash Case 12 слотови играч за чување картички за складирање на држач за складирање

Случајот со кертриџ за конзола за игри е направен од трајна чиста црна тврда пластична обвивка Секоја п�

DEN 335.84
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор Свеж
Intel Pentium G Series 3,50 GHz дво-јадрен LGA 1151 процесор

Socket LGA 1151 Компатибилност на чипсет во серија Intel 200 / 1001 (1 ја исклучува поддршката за технологија на Intel Optan

DEN 0.67
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач Свеж
HP K0Q14ARBGJ монохроматски печатач

Најсигурното печатење во светот Перформансите со голема брзина ја исполнуваат енергетската ефикаснос�

DEN 1.67
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи Свеж
3drose Florene Childrs S Art - Прослава за балон - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување Свеж
Торонто Рапторс Мичел и Нес HWC златен врв 2 црна капа прилагодлива капа за прицврстување

Акрилик, волна Затворање на привремено Само миење на рацете Материјал : 80% акрилик / 20% волна Структурира�

DEN 590.40
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Babyеби за добивање на ќебиња од памук, памучна фланела, совршена за Swaddling & завиткување, ултра-меки болнички ќебиња, Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови Свеж
Зимска топла надворешна облека за женски цветни печати со аспиратор гроздобер преголем палта џебови

80% полиестер, 15% памук, 5% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Само миење на рацете...

DEN 0.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00