Книги и мачки стакло од пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за табела за декорација на маса

Книги и мачки стакло од пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за табела за декорација на маса

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Стакло. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Стакло. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Симпатични пепелници за цигари, држач за таблети за пепел од цигари за пушачи, затворен, отворен, внатрешен двор, дом, канцелариски пушења мажи, карактеристики со дизајн шема отпечатена на неа.

Избор на клиенти

Диносауруси шема тркалезно стакло од стакло од пепелници за цигари случај симпатична сад за пушење пепел Свеж
Диносауруси шема тркалезно стакло од стакло од пепелници за цигари случај симпатична сад за пушење пепел

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

DEN 271.84
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел Свеж
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

DEN 0.33
Дедо Мраз со туѓо стакло од пепел Свеж
Дедо Мраз со туѓо стакло од пепел

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

DEN 326.24
Sjqka-ashtray Ashtray The Ashtray Европски антички комплекс креативна легура со покритие моден домот за мебел од пепелници, Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни

Нашата гаранција : Гаранцијата опфаќа какви било дефекти во материјал или изработка за една година...

DEN 2.33
Декорација на смола од спална соба во KLHHG Свеж
Декорација на смола од спална соба во KLHHG

Погодно е за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, куќи, итн Прототип дизајн на капакот : елегантната �

DEN 2.33
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура Свеж
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура

Бесплатно гравура во фонтот Шели Алегро, една линија на текст до 10 карактери Црно дрво база со метални а�

DEN 4173.92
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии Свеж
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 3.00
Twdyc Ashtray за внатрешен двор керамички фиока за отворено пепел за преносни патнички порцелански пепелници Свеж
Shisyan Y-lkun темно сина маса за кафе, дневна соба дневна соба дома на европски креативни декоративни украси Свеж
Shisyan Y-lkun темно сина маса за кафе, дневна соба дневна соба дома на европски креативни декоративни украси

Големина : ширина 18 см и висока 9 см Боја : темно сина боја Дизајн на изглед : Убава и практична, мирна и атм

DEN 929.28
Јас ги сакам татко ми цигари пушачи стаклени пепелници од пепел Свеж
Јас ги сакам татко ми цигари пушачи стаклени пепелници од пепел

Стакло Овој пепелник е изработен од стакло, кристално чист, без меурчиња 3 те степени дистрибуирани на р�

DEN 287.84
Рахима Вајпинг - керамички керамички пепелник гроздобер стил на десктоп декорација на пепел Свеж
Рахима Вајпинг - керамички керамички пепелник гроздобер стил на десктоп декорација на пепел

Злато и црно украсено пепелник, елегантна и елегантна мат текстура Добро големина на вдлабнатина на гор

DEN 1.67