Креативно стакло пепелник/дневна соба Домашна модна личност Светло луксузна канцеларија декорација/украс атмосферски едноставен/5.3x18cm пепел, а

Креативно стакло пепелник/дневна соба Домашна модна личност Светло луксузна канцеларија декорација/украс атмосферски едноставен/5.3x18cm

DEN 4015.84

Свеж

Достапно.

Име на производот : Ограничено издание Кристал Аштрај. Материјал : Кристал. Спецификации : 5.3x18cm. Боја : Транспарентен. Карактеристики и предности : Вклучено, рачно изработено, скапоцено леење на метал, мулти-материјално спојување, боја на емајл што трае долго време, не 'рѓа, цветања од кајсија цветаат, ливчиња се подмачкани, птици украсени со деликатни rhinestones, цветаат цвеќиња Roeweagiler. Имаме услуга за гаранција на производи, доколку производот што го добивте има проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат и размена. Име на производот : Ограничено издание Кристал Аштрај. Материјал : Кристал. Спецификации : 5.3x18cm. Боја : Транспарентен. Карактеристики и предности : Вклучено, рачно изработено, скапоцено леење на метал, мулти-материјално спојување, боја на емајл што трае долго време, не 'рѓа, цветања од кајсија цветаат, ливчиња се подмачкани, птици украсени со деликатни rhinestones, цветаат цвеќиња Roeweagiler. Имаме услуга за гаранција на производи, доколку производот што го добивте има проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат и размена. Алијас : керамички пепелник/метал пепел/нордиски пепел/покриен пепелник/Европски пепел/Име : Ограничено издание Кристал Аштрајматеријал : Кристал + Метали Сепецификации : 5.3x18cmcolor : Транспарентпроцеси : Електропликација + емајлфлации и придобивки : Материјално спојување - бојата на емајлот нема да избледи или 'рѓа долго време - цвеќињата од кајсија цветаат, ливчињата се насликани, птиците се украсени со исклучителни ригистони, а цвеќињата се величествени, што ги прави поагилни. ★ Усвојување здрави здрави и метален материјал пријателски за животната средина, кој е потрајни и безбеден. Пакуван вклучен : 1x ashtrayuitable за влез, дневна соба, студија, спална соба, хотел, имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Производите фотографии се направени во натура.Дуе За различен дисплеј, погледнете го вистинскиот производ, ви благодарам за разбирањето. Да се ​​направиме различни методи за сечење и мерење, може да има грешка од 1-2 см, што е во разумен опсег, ве молиме изберете внимателно.

Избор на клиенти

Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел Свеж
Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел

Смола Држачот на пепел е изработен од добар материјал од смола, може да издржи долгорочна употреба Пепе�

DEN 2.67
Диносауруси шема тркалезно стакло од стакло од пепелници за цигари случај симпатична сад за пушење пепел Свеж
Диносауруси шема тркалезно стакло од стакло од пепелници за цигари случај симпатична сад за пушење пепел

【Големина】 Големината на стаклената пепел е со дијаметар од 3,3 инчи, во висина од 1,4 инчи 3 жлебови од ци�

DEN 271.84
Јас ги сакам татко ми цигари пушачи стаклени пепелници од пепел Свеж
Јас ги сакам татко ми цигари пушачи стаклени пепелници од пепел

Стакло Овој пепелник е изработен од стакло, кристално чист, без меурчиња 3 те степени дистрибуирани на р�

DEN 287.84
Златен ретривер лакроза стап кожа пепелска преносна тркалезна цигара од цигари за домашни канцеларии Свеж
Златен ретривер лакроза стап кожа пепелска преносна тркалезна цигара од цигари за домашни канцеларии

Кожа Направени во САД или увезени Материјал : Надворешниот прстен од пепел е изработен од кожа, а внатре�

DEN 1.67
Леж Аштрај застаклен дизајнер керамик убаво рачно изработена цигара цигара од цигари Свеж
Леж Аштрај застаклен дизајнер керамик убаво рачно изработена цигара цигара од цигари

★ Материјал : Направено од керамика, рачно изработена, многу издржлива ; ★ Дизајн : роман, симпатичен, ин�

DEN 0.33
Тропска палма лисја од кожа од пепел, преносна тркалезна цигара од цигари за цигари за украси за домашни канцеларии Свеж
Sjqka-ashtray Ashtray The Ashtray Европски антички комплекс креативна легура со покритие моден домот за мебел од пепелници, Свеж
Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка Свеж
Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка

✔ ★ Наутички држач за пепел во форма на морско тркало ✔ ★ Целосно рачно изработено и домашно украсно IEM

DEN 1.00
Рахима Вајпинг - керамички керамички пепелник гроздобер стил на десктоп декорација на пепел Свеж
Рахима Вајпинг - керамички керамички пепелник гроздобер стил на десктоп декорација на пепел

Злато и црно украсено пепелник, елегантна и елегантна мат текстура Добро големина на вдлабнатина на гор

DEN 1.67
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака Свеж
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака

Име на производот : тркалезна пепелник Материјал : Метал Спецификации : 10x7cm Боја : бронза Features and advantages : exq

DEN 0.67
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел Свеж
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

DEN 0.33
Изберете kindубезни кожни цигари цигари таблети таблети за пепел за додатоци за пушачи Подароци Свеж
Изберете kindубезни кожни цигари цигари таблети таблети за пепел за додатоци за пушачи Подароци

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

DEN 319.84
Подводни кожни школки од пепелници модерни фиоки за пепел за украси за домашна канцеларија Свеж
Подводни кожни школки од пепелници модерни фиоки за пепел за украси за домашна канцеларија

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 319.84
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни

Нашата гаранција : Гаранцијата опфаќа какви било дефекти во материјал или изработка за една година За в�

DEN 2.33