Shisyan Y-lkun темно сина маса за кафе, дневна соба дневна соба дома на европски креативни декоративни украси

Shisyan Y-lkun темно сина маса за кафе, дневна соба дневна соба дома на европски креативни декоративни украси

DEN 929.28

Свеж

Достапно.

Големина : ширина 18 см и висока 9 см. Боја : темно сина боја. Дизајн на изглед : Убава и практична, мирна и атмосферска, едноставна и дарежлива, стилска, фино направена, издржлива. Материјал : смола, рачно насликана шема, исклучителна детали, тродимензионално гравирање, дизајн на жлебови, еколошки, нетоксични, лесни за чистење, дното на нелизгазниот дизајн, поставени без гребење на countertop. Ви благодариме што ги купивте нашите производи. Ако имате какви било прашања пред да купите, ве молиме контактирајте со нас。 Ние ќе ја доставиме стоката што е можно поскоро. Големина : ширина од 18 см и 9 см High Color : Dark Bluecraft : Hand Graving Style : European Apperance Design : Убава и практична, мирна и атмосферска, едноставна и дарежлива, стилска, фино направена, Durable Matery : смола, рачно обоена шема, исклучителна детали, три- Димензионално гравирање, дизајн на жлебови, еколошки, нетоксични, лесни за чистење, дно не лизгачки дизајн, поставени без да ја гребете countertopthank што ги купувате нашите производи. Ако имате какви било прашања пред да купите, ве молиме контактирајте со нас。 Ние ќе ја доставиме стоката што е можно поскоро.

Избор на клиенти

Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии Свеж
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 3.00
Sjqka-ashtray Ashtray The Ashtray Европски антички комплекс креативна легура со покритие моден домот за мебел од пепелници, Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни

Нашата гаранција : Гаранцијата опфаќа какви било дефекти во материјал или изработка за една година За в�

DEN 2.33
Stratton Clear 4-7/8 Декоративна тешка стаклена пепел Свеж
Stratton Clear 4-7/8 Декоративна тешка стаклена пепел

Стакло 1 Тешка стаклена декоративна пепелник Мерки високи 47 / 8 инчи широк x 7 / 8 инчи Модел : Страттон...

DEN 2.67
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака Свеж
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака

Име на производот : тркалезна пепелник Материјал : Метал Спецификации : 10x7cm Боја : бронза Features and advantages : exq

DEN 0.67
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел Свеж
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

DEN 0.33
Дедо Мраз со туѓо стакло од пепел Свеж
Дедо Мраз со туѓо стакло од пепел

Стакло Направени во САД или увезени 🎁 Големина Дијаметар 8,5см / 3.3in, висина 3,5 см / 1.4in 🎁 Направено о�

DEN 326.24
Изберете kindубезни кожни цигари цигари таблети таблети за пепел за додатоци за пушачи Подароци Свеж
Изберете kindубезни кожни цигари цигари таблети таблети за пепел за додатоци за пушачи Подароци

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа Направено од избрани еколошки материјал�

DEN 319.84
XLEVE SCEGEN PARTER Транспарентно кристално стакло од стакло од домашна канцеларија Десктоп Десктоп Декорација Свеж
XLEVE SCEGEN PARTER Транспарентно кристално стакло од стакло од домашна канцеларија Десктоп Десктоп Декорација

Моделот е јасен и транспарентен, бојата е светла, а шемата на бојата е усвоена Врежаниот цвет се чувству�

DEN 0.67
Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел Свеж
Аштрај Стилска смола од смола од круна Аштрај, држач за пепел

Смола Држачот на пепел е изработен од добар материјал од смола, може да издржи долгорочна употреба...

DEN 2.67
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура Свеж
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура

Бесплатно гравура во фонтот Шели Алегро, една линија на текст до 10 карактери Црно дрво база со метални а�

DEN 4173.92