Уметност на обоена шема за цртање, тркалезни кожни цигари од пепел таблета таблета за пепел за додатоци за додатоци за пушачи

Уметност на обоена шема за цртање, тркалезни кожни цигари од пепел таблета таблета за пепел за додатоци за додатоци за пушачи

DEN 319.84

Свеж

Достапно.

Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа. Направено од избрани еколошки материјали, овој пепелник е издржлив. Внатрешноста на овој цилиндар пепелник се периме, се препорачува да се избрише надворешната кожа чиста. Оваа кожна пепел е совршена за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија или декорација на ентериер за автомобили, итн. Не само многу практично, туку и многу убави. Изреки на работ на овој пепелник држат цигари на место и ги спречуваат да се тркалаат наоколу, што го олеснува спречувањето. Пепелката е дизајнирана со цилиндрично тело со шише, кое може добро да го задржи пепелта. Внатрешноста и рабовите се мазни, што не ги повредува рацете и е лесно да се исчисти. Стилскиот изглед ја отсликува и вашата личност. Аштрај од цигари од тркалезна кожа е изработена од пипена кожа. Направено од избрани еколошки материјали, овој пепелник е издржлив. Внатрешноста на овој цилиндар пепелник се периме, се препорачува да се избрише надворешната кожа чиста. Оваа кожна пепел е совршена за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија или декорација на ентериер за автомобили, итн. Не само многу практично, туку и многу убави. Изреки на работ на овој пепелник држат цигари на место и ги спречуваат да се тркалаат наоколу, што го олеснува спречувањето. Пепелката е дизајнирана со цилиндрично тело со шише, кое може добро да го задржи пепелта. Внатрешноста и рабовите се мазни, што не ги повредува рацете и е лесно да се исчисти. Стилскиот изглед ја отсликува и вашата личност. Тркалезни кожни цигари Аштрај таблета таблета за пепел за додатоци за додатоци за пушачи.

Избор на клиенти

Леж Аштрај застаклен дизајнер керамик убаво рачно изработена цигара цигара од цигари Свеж
Леж Аштрај застаклен дизајнер керамик убаво рачно изработена цигара цигара од цигари

★ Материјал : Направено од керамика, рачно изработена, многу издржлива ; ★ Дизајн : роман, симпатичен, ин�

DEN 0.33
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни Свеж
Umeied гроздобер пепелник за цигари, стаклена цигара од цигари, купете големи мали бесплатни

Нашата гаранција : Гаранцијата опфаќа какви било дефекти во материјал или изработка за една година За в�

DEN 2.33
CraftStore14 колекционерски црни ден на мртвиот череп цигара цигара од смола од смола 4 “ Свеж
CraftStore14 колекционерски црни ден на мртвиот череп цигара цигара од смола од смола 4 “

Смола Уметнички скелет статуа Слика Арт Изработена од ладна екипа од смола дијаметар од 4 "инчи...

DEN 3.33
Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка Свеж
Месинг антички пепелник - уникатна табела за табела за хотелски декор - домашна ставка

✔ ★ Наутички држач за пепел во форма на морско тркало ✔ ★ Целосно рачно изработено и домашно украсно IEM

DEN 1.00
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел Свеж
Пајак веб -пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи Висок квалитет : Надворешн

DEN 0.33
Нов LON0167 54.5mmx77.5мм автомобил прикажан пластичен саѓи без чад, доверлива ефикасност цилиндар од пепел Свеж
Нов LON0167 54.5mmx77.5мм автомобил прикажан пластичен саѓи без чад, доверлива ефикасност цилиндар од пепел

Име на производот : (издржлив во употреба) Аштрај на автомобили; Содржина на пакетот : 1 (најнова технолог�

DEN 1.33
Тропска палма лисја од кожа од пепел, преносна тркалезна цигара од цигари за цигари за украси за домашни канцеларии Свеж
Декорација на смола од спална соба во KLHHG Свеж
Декорација на смола од спална соба во KLHHG

Погодно е за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, куќи, итн Прототип дизајн на капакот : елегантната �

DEN 2.33
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака Свеж
Sjydq Ashtray Creative Creative гроздобер ветровитска пепел со капаци метални преносни цигари Аштрај за внатрешна рака

Име на производот : тркалезна пепелник Материјал : Метал Спецификации : 10x7cm Боја : бронза Features and advantages : exq

DEN 0.67
XLEVE SCEGEN PARTER Транспарентно кристално стакло од стакло од домашна канцеларија Десктоп Десктоп Декорација Свеж
XLEVE SCEGEN PARTER Транспарентно кристално стакло од стакло од домашна канцеларија Десктоп Десктоп Декорација

Моделот е јасен и транспарентен, бојата е светла, а шемата на бојата е усвоена Врежаниот цвет се чувству�

DEN 0.67
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии Свеж
Летното тропско дрво остава кожен пепелник модерни фиоки за пепел за украси за домашни канцеларии

Надворешноста на оваа пепелник е изработена од еколошка кожа PU, а ентериерот е изработен од трајна тврд�

DEN 3.00
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура Свеж
Персонализирана цигара од дрво со бесплатно гравура

Бесплатно гравура во фонтот Шели Алегро, една линија на текст до 10 карактери Црно дрво база со метални а�

DEN 4173.92