Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220

Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220

DEN 1098.56

Свеж

Достапно.

Компатибилен со Cat, Fiat, Lancia, Man, RAM меморија и многу други .. Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : FIAT 9673198580, Lancia 96811022280, *433 MHz, *сензор за типот со директно вклопување, *дизајн со две парчиња со отстранлив стебло. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Компатибилен со Cat, Fiat, Lancia, Man, RAM меморија и многу други .. Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : FIAT 9673198580, Lancia 96811022280, *433 MHz, *сензор за типот со директно вклопување, *дизајн со две парчиња со отстранлив стебло. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Реткиелектрична марка компатибилна со Cat, Fiat, Lancia, Man, Ramfiat 9673198580 Lancia 9681102280*433 MHz*сензор за типот на директно вклопување*Двото парче дизајн со отстранлив стемпликации. Проверете го вашиот OEM број од бројот на ОЕМ од вашата оригинална единица за да се обезбеди фитмент. Ова е 100% Нова пред-програмирана замена на задниот дел за вашиот оригинален TPMS сензор за разни апликации FIAT и Lancia. Аукцијата е наменета само за сензори на TPMS и стебла на вентили. Ве молиме, проверете дали ова е делот што ви треба пред да наддавате. Потребна е професионална инсталација.*Забележете дека сензорите TPMS се активирани под притисок и се заспани кога се испорачуваат! Откако професионално инсталирано поставување на PSI на точните спецификации (според плакарот на вратата на возилото) е потребно пред да се ресетираат и да се ресерираат процедурите.

Избор на клиенти

Adенски панталони за жени на Адидас сите Свеж
Adенски панталони за жени на Адидас сите

100% памук Увезени Затворање на влечење Машински миење An'sенски меки панталони за пот за одмор и зачувувањ

DEN 0.33
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ Свеж
Маица за кратки ракави на Најк Јога Дри-ФИТ

74% полиестер, 18% лиоцел, 8% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење...

DEN 639.20
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl Свеж
Не можам да ја држам мојата кошула за кучиња за отпечаток на екранот портокалова xxxl

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Поли / памучна

DEN 696.00
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60