Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220

Реткиелектрични монитори за притисок на гумите во нови пар компатибилни со Лансија Федра 96811022280 9673198580 9673198580 968110220

DEN 1098.56

Свеж

Достапно.

Компатибилен со Cat, Fiat, Lancia, Man, RAM меморија и многу други .. Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : FIAT 9673198580, Lancia 96811022280, *433 MHz, *сензор за типот со директно вклопување, *дизајн со две парчиња со отстранлив стебло. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Компатибилен со Cat, Fiat, Lancia, Man, RAM меморија и многу други .. Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална единица за да помогнете во обезбедувањето на вклопување. Замена : FIAT 9673198580, Lancia 96811022280, *433 MHz, *сензор за типот со директно вклопување, *дизајн со две парчиња со отстранлив стебло. Целосна гаранција за една година. Компјутер тестиран за постојан квалитет и ненадмината сигурност. Монитор за притисок на гумите - Извор : Последователно. Реткиелектрична марка компатибилна со Cat, Fiat, Lancia, Man, Ramfiat 9673198580 Lancia 9681102280*433 MHz*сензор за типот на директно вклопување*Двото парче дизајн со отстранлив стемпликации. Проверете го вашиот OEM број од бројот на ОЕМ од вашата оригинална единица за да се обезбеди фитмент. Ова е 100% Нова пред-програмирана замена на задниот дел за вашиот оригинален TPMS сензор за разни апликации FIAT и Lancia. Аукцијата е наменета само за сензори на TPMS и стебла на вентили. Ве молиме, проверете дали ова е делот што ви треба пред да наддавате. Потребна е професионална инсталација.*Забележете дека сензорите TPMS се активирани под притисок и се заспани кога се испорачуваат! Откако професионално инсталирано поставување на PSI на точните спецификации (според плакарот на вратата на возилото) е потребно пред да се ресетираат и да се ресерираат процедурите.

Избор на клиенти

Површински влошки за климатизација Свеж
Површински влошки за климатизација

10 пакувања од 2 "дијаметар, средна завршница на кука и јамка за климатизација на површината Користете со

DEN 1.67
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица Свеж
GeauxRobot 9ft сина неонска блескава електролуминисцентна жица ел жица

9ft Неонски сини електролуминисцентни (ЕЛ) жица Вклучен е контролор на батерии 3 Режим на светлина (остане

DEN 223.84
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни Свеж
BigWigprints Spiderman во печатените филмови Spiderverse - сет од 6 фотографии, сјајни

Совршена идеја за подароци за вентилаторот Spiderverse во вашиот живот! Украсете ги wallsидовите со овие високо

DEN 2.00
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67