Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

DEN 279.84

Свеж

Достапно.

Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди Hi-Fi музички искуство. Помогнете да создадете незаборавна ноќ. Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Гроздобер звучникот е одличен мини гроздобер и добар партнер за забавите, читање, релаксирање време и во секое време кога сакате да уживате во музика. Усвоен материјал и издржлив, одлично ниво на изглед. Може да биде убава алатка за отворено музики за да имате убаво време. Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди Hi-Fi музички искуство. Помогнете да создадете незаборавна ноќ. Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Гроздобер звучникот е одличен мини гроздобер и добар партнер за забавите, читање, релаксирање време и во секое време кога сакате да уживате во музика. Усвоен материјал и издржлив, одлично ниво на изглед. Може да биде убава алатка за отворено музики за да имате убаво време. Опис за да купите издржлив и практичен безжичен моден гроздобер звучник за да земете надвор или да користите дома? Овој преносен мини звучник може да биде вашиот најдобар избор. Со убаво занаетчиство, навистина одличен и звукот што го произведува е јасен и убав. Можете исто така да го претставите на вашето семејство и пријатели. Ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. - Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди искуство со музика со hi-fi. Помогнете да креирате незаборавна ноќ.- Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Сакате да уживате во музиката. Може да биде убава алатка за музики на отворено за да имате одлично време. Спецификација : звучник : 3 W.Battery : 3.7 V 400 MAH. Растојание за враќање : 10 метри (опсег според околината) Време на полнење : 2-3 часа. 2-2,5 часот.5.5.

Speaker: 3W.
Battery: 3.7V 400mAh.
Receiving distance: 10 meters (range according to the environment)
Charging time: 2-3 hours.
Playback time: 2-2.5 hours.
Frequency response: 50HZ-20KHZ.
to noise ratio: ≥90db.
Support function: Wireless / U disk / TF-card / audio output.

Избор на клиенти

Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H Свеж
10 парчиња Линеарен регулатор Позитивен максимален влезен напон 30V излезен напон 3V-5V 120mA SOT-89-3 MD7530H

10 парчиња Линеарен регулатор (LDO) Позитивен максимален влезен напон 30 V излезен напон 3 V5 V 120 MA SOT893 MD7530 H...

DEN 2.33
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок Свеж
Сензор за притисок, сензор за еден сензор за сензори RP-L отпорен сензор за чувствителен на притисок

【Сензор за типот на филмот】 RPL Отпорен сензор за чувствителност на притисок е флексибилен сензор за те�

DEN 1.00
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод. Свеж
Комплетни комплети за стартување на везови со печат, запечатени комплети за вкрстени бод.

Лесен за употреба : Следете ги едноставните правила на играта, можете брзо да го завршите предизвикот ш�

DEN 192.00
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали Свеж
Salomon Adv Skin 5 Поставете спортски шишиња со вода, спектар сино/бело, X-мали/мали

Конструкцијата Sensifit се заснова на концептот на удобно завиткување на вашето тело без пречки или размав.

DEN 1291.20
Nologo gyfwczj s формат за ск Свеж
Nologo gyfwczj s формат за ск

Нелизгачка рачка отпорна на абење, цврста заграда, не е лесна за деформација, посигурен за употреба, со д

DEN 3.00
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра Свеж
PaperBlanks Hardcover Journal Violet Fairy | Наредени | Ултра

Поврзување : Смит ешиен; Затворање : Еластичен опсег; Мементо торбичка 144 страници; Наредени; Ултра; 180 × 230

DEN 1.00
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Контролер на индикатор за дигитален вакуум Свеж
Контролер на индикатор за дигитален вакуум

Вакуумски опсег : 0 760 мм Hg / Разговарајте со FAC за други инженерски единици; Точност : подобро од 0,5% f.s; Рез

DEN 3.33
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
Findemo McDuck 100 долари Бил пари пари плака за уметност и wallидна уметност печати модерни семејни спални украси постери 12 Свеж
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40