Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

Амосфун ретро безжичен звучник мини звучници звучни звучници мини музички играчи Музички кутија

DEN 279.84

Свеж

Достапно.

Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди Hi-Fi музички искуство. Помогнете да создадете незаборавна ноќ. Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Гроздобер звучникот е одличен мини гроздобер и добар партнер за забавите, читање, релаксирање време и во секое време кога сакате да уживате во музика. Усвоен материјал и издржлив, одлично ниво на изглед. Може да биде убава алатка за отворено музики за да имате убаво време. Гроздобер звучник ја меша модерната технологија со ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди Hi-Fi музички искуство. Помогнете да создадете незаборавна ноќ. Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Гроздобер звучникот е одличен мини гроздобер и добар партнер за забавите, читање, релаксирање време и во секое време кога сакате да уживате во музика. Усвоен материјал и издржлив, одлично ниво на изглед. Може да биде убава алатка за отворено музики за да имате убаво време. Опис за да купите издржлив и практичен безжичен моден гроздобер звучник за да земете надвор или да користите дома? Овој преносен мини звучник може да биде вашиот најдобар избор. Со убаво занаетчиство, навистина одличен и звукот што го произведува е јасен и убав. Можете исто така да го претставите на вашето семејство и пријатели. Ретро класична естетика, ја комбинира најновата и најдобрата аудио технологија. - Ретро мини звучникот може да се поврзе со вашиот телефон и да обезбеди искуство со музика со hi-fi. Помогнете да креирате незаборавна ноќ.- Овој звучник работи за многу електронски уреди, брза врска со вашиот телефон, компјутер, итн. Сакате да уживате во музиката. Може да биде убава алатка за музики на отворено за да имате одлично време. Спецификација : звучник : 3 W.Battery : 3.7 V 400 MAH. Растојание за враќање : 10 метри (опсег според околината) Време на полнење : 2-3 часа. 2-2,5 часот.5.5.

Speaker: 3W.
Battery: 3.7V 400mAh.
Receiving distance: 10 meters (range according to the environment)
Charging time: 2-3 hours.
Playback time: 2-2.5 hours.
Frequency response: 50HZ-20KHZ.
to noise ratio: ≥90db.
Support function: Wireless / U disk / TF-card / audio output.

Избор на клиенти

Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip Свеж
Под Оклоп Машки Квалификации Стартувај 2.0 zip

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Мека плетена ткаенина против избор, прот

DEN 3.33
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports Свеж
Reebok Women'sенски PureMove+ Sports Sports Sports Sports

100% други влакна Увезени Затворање на кука и очи Машина за миење Дишење и лесен материјал : Овие ажуриран�

DEN 1.00
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова Свеж
Ново-заштитен издржлив случај за PSP, виолетова

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не...

DEN 1011.20