Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Продаден како 126/кутија. Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи повисок стандард на марамчиња со општа намена. Специјално засилен материјал е дизајниран за дополнителна моќ за чистење и чистење, но сепак е доволно мек за лице и раце. Издржливоста значи дополнителна јачина и намален отпад за да потрошите помалку. Бидејќи марамчињата немаат лепила или врзива, ниту еден остаток не остава зад себе. Направено од хидрокнит материјал и доаѓа во бело. Димензии : 9.1 "" W x 16.8 "" l. Продаден во кутија од 126. продаден како 126/кутија. Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи повисок стандард на марамчиња со општа намена. Специјално засилен материјал е дизајниран за дополнителна моќ за чистење и чистење, но сепак е доволно мек за лице и раце. Издржливоста значи дополнителна јачина и намален отпад за да потрошите помалку. Бидејќи марамчињата немаат лепила или врзива, ниту еден остаток не остава зад себе. Направено од хидрокнит материјал и доаѓа во бело. Димензии : 9.1 "" W x 16.8 "" l. Продаден во кутија од 126. Крпи за чистење, скокачка кутија, 9-1/10 "x16-4/5", 126/bx, ние.

Избор на клиенти

Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m Свеж
Чисти Pro 6 стандардни сини центрифени ролни 2 ply 6 x 120m

2лесни ролни со центрифен 2 Пли врежани за супер апсорпција и професионална употреба Одлично е да се кор�

DEN 2.00
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси...

DEN 3.33
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца Свеж
Вива Потпис Платнени Хартиени Крпи, Изберете-А-Лист, Голема Ролна, 12,67 Унца

Содржи 1 голема ролна = 33% поголема од обичната конкурентска ролна (91 лист по ролна) 2x потрајни кога влажн�

DEN 1.33
Boardwalk BWK410322 10 in. Свеж
Boardwalk BWK410322 10 in.

Продаден како 6 / картон Силни, апсорбирани крпи Перфориран за лесна употреба Рентабилно Силните, апсорб

DEN 1.33
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате Забел

DEN 0.67
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни Свеж
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

Искра Хартиени Крпи ви помагаат да се справите со вашите секојдневни нереди по вредност што е точно...

DEN 2.00
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud Свеж
Ultra Deluxe 2pla Deluxe 2pla Deluxe 2ply+ повеќекратна хартија за рачни крпи, бела, 120 листови x 15 pk, p2f5-ud

⭐ Нашите 2py+ премиум повеќекратни хартиени крпи се направени со издржлив дизајн од 2 полни, обезбедувајќ

DEN 750.40
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft Свеж
Tidi производи TID 982018 Roll Table Table Roll, педијатриски принт, ученик, мазно, 18 W x 225 ft

Тежина на пакет : 12 фунти Земја на потекло : Соединетите држави Број на дел : TID 982018 Димензии на пакетот : 12

DEN 1562.88
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case Свеж
Само Scott® Pro Automatic Hard Roll Paper Paper System System Module само, за Blue Core Scott® Pro Roll Prople, Black, 1 / Case

Внатрешниот диспензерот за автоматскиот диспенс за хартија за хартија со хартија од Скот Про (за сино ј�

DEN 1.67