Scott® Pro_ Scottfold® Повеќекратни Хартиени Крпи, со Џебови за Апсорпција, 9.4 x 12.4 листови, Бело,

Scott® Pro_ Scottfold® Повеќекратни Хартиени Крпи, со Џебови за Апсорпција, 9.4 x 12.4 листови, Бело,

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

175 Листови/Пакет, 25 Скот Про Скотфолд Повеќекратни Пакувања Со Хартиени Крпи/Футрола; 4.375 Листови/Футрола; Со Џебови За Апсорпција; 9,4 листови "х 12,4"; Бело; одговара На Скотфолд и универзални диспензери. Скот Про Скотфолд Повеќекратни Хартиени Крпи имаат патентирано превиткување што создава дебелина од 2 слоја и го намалува кинењето и јазичето, така што вашите гости и вработени ќе трошат помалку. Крпите за раце за еднократна употреба од бела хартија имаат ексклузивни Џебови За Апсорпција за подобра апсорпција. Хигиенско, без допир издавање; допрете ја само крпата за сушење што ја користите. Скот Про Скотфолд Повеќекратни Хартиени Крпи се дизајнирани со цел да ги намалат трошоците.

Избор на клиенти

Fredенски станови на Фред Салвадор Свеж
Fredенски станови на Фред Салвадор

Увезени Гума ѓон Кожен ѓон со капаче од гумена потпетица Ткаен дизајн со странични отвори за отсекување

DEN 2.33
Liruxun од влакна крпа за лице за лице од рака, цвета мека крпа постави големо со големо, големина: 1 парчиња Свеж
Liruxun од влакна крпа за лице за лице од рака, цвета мека крпа постави големо со големо, големина: 1 парчиња

Меките, неабразивни микрофиберкрпи нема да гребеат бои, палта или други површини Чистете со или без сре�

DEN 1.67
Скот 75130-12pk продавници за крпи, 55 крпи - пакет од 12 Свеж
Скот 75130-12pk продавници за крпи, 55 крпи - пакет од 12

Овие најголемиот дел од продавниците се дизајнирани за чистење на маснотии, течности, масла и излевање �

DEN 779.20
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај Свеж
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај

1 Изработено со високо квалитетни материјали, здрави и еколошки, лесни, издржливи.100% сосема нов и висок к

DEN 476.80
Крпа s-fold Envision EPA Brown Свеж
Крпа s-fold Envision EPA Brown

Продаден како 16 / картон Економски крпи за еколошки засегнати клиенти Понудете сигурни перформанси Нис�

DEN 3.33
Професионални бришачи за ролни со сите намени Gorag Premium - 6 ролни Свеж
Професионални бришачи за ролни со сите намени Gorag Premium - 6 ролни

Карактеристики на GPC20067 : голема капацитет и ткаенина на DRC (Double Recrepe) Идеално во области за одржување, за у

DEN 0.67
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон

Идеално за расчистување на општа намена, лесна должност Ги отстранува почвите и течностите од лицето и �

DEN 452.48
Georgiaорџија Пацифик Професионалец 20041 Полнење на бришачи со средна должност, 10 x 13, портокалова, 200 по ролна Свеж
Georgiaорџија Пацифик Професионалец 20041 Полнење на бришачи со средна должност, 10 x 13, портокалова, 200 по ролна

Диспензиите бришаат еднонавреме за да помогнат во намалувањето на отпадот Супер абсорбента брзо натоп

DEN 2.33
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон Свеж
Chix 8294 Quix Plus Disnfecting крпи 13 1/2 x 20 розова 72/картон

Продаден како 72 / картон Преработена со високо концентрирана формула за чистење Убива најчести бактери�

DEN 452.48
Brawny Professional D400 за чистење за еднократна употреба од GP Pro, 20080/03, бело, 152 крпи по кутија Свеж
Brawny Professional D400 за чистење за еднократна употреба од GP Pro, 20080/03, бело, 152 крпи по кутија

Индустриските марамчиња со двојно рекреација (ДРЦ) нудат одлична мекост и апсорпција на големо...

DEN 641.12