Мрзливо партал, чај за еднократна употреба, за еднократна употреба неткаена ткаенина, влажна и суво, добра апсорпција на вода, погодна за домашен живот и јавни мест?

Мрзливо партал, чај за еднократна употреба, за еднократна употреба неткаена ткаенина, влажна и суво, добра апсорпција на вода,

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина, ткаенината е густа и ефикасна, топлотна изолација, апсорпција на маслото, силна апсорпција на вода, печење, суво и влажно без лента, грижа за раце, еднократно. Тоа е задолжителна ставка за вашиот дом и ќе ви донесе подобар домашен живот. Еднократна употреба, фрли после употреба, удобен и лесен за употреба, без валкани раце. Влажна и сува двојна намена, погодна за HOBS, мијалници, аспиратори, кабинети. Прекинот е чисто исечен, што е погодно за да го користите квантитативно. Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина, ткаенината е густа и ефикасна, топлотна изолација, апсорпција на маслото, силна апсорпција на вода, печење, суво и влажно без лента, грижа за раце, еднократно. Добра апсорпција на вода : крпа за чистење за еднократна употреба, лесна за суво, лесен за чистење, лесен за вакуум, лесен за чистење ќошиња и пукнатини, лесни за отстранување на дамки од кујно масло, бришење, практични и здрави, ви донесуваат чист, хигиенски и добар живот. Дизајн на прекин на точката : марамчиња за еднократна употреба се дизајнирани со точки за прекин. Пред-удар е многу рамен, врската е рамномерна и уредна, лесна за солза и зема. Тоа е задолжителна ставка за вашиот дом и ќе ви донесе подобар домашен живот. Широк спектар на апликации : Може да се користи за миење, садови, чаши, плакари, аспиратори, микробранови печки, мијалници, прозорци, клупи, мебел, уреди за домаќинства, широко користени во домаќинство, автомобилски, инженерство, електрично, морско, кампување, итн. Добра апсорпција на вода : крпа за чистење за еднократна употреба, лесна за суво, лесен за чистење, лесен за вакуум, лесен за чистење ќошиња и пукнатини, лесни за отстранување на дамки од кујно масло, бришење, практични и здрави, ви донесуваат чист, хигиенски и добар живот. Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина, ткаенината е густа и ефикасна, топлотна изолација, апсорпција на маслото, силна апсорпција на вода, печење, суво и влажно без лента, грижа за раце, еднократно. Дизајн на прекин на точката : марамчиња за еднократна употреба се дизајнирани со точки за прекин. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за чај крпа : Не-ткаена ткаенина Боја : Како што е прикажано на тежината на сликата : Прибл.Материјал со висок квалитет : Изработено од висококвалитетна неткаена ткаенина, ткаенината е густа и ефикасна, топлотна изолација, апсорпција на маслото, силна апсорпција на вода, печење, суво и влажно без лента, грижа за раце, еднократно. Нелепливо масло, тоа е добар помошник за животот на домашно и јавно место. Карактеристики : 1. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард. Висок квалитет на неткаен материјал, добар апсорпција на вода, без остатоци од капка и може да се сече слободно. Прекинот е чисто исечен, што е погодно за да го користите квантитативно. Расипани партали : Крпи за раце валани во ролни што се вклопуваат во држачот на ткивото исто како ролни со хартиени крпи, тие се перфорирани за да ја откините големината што ја сакате, лесен живот, започнете со парталави партали, да се збогувате со нередот.

Item Type: Tea Towel
Material: non-woven fabric Color
Package List:
1 x roll tea towel :
Note:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти

Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели Свеж
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели

Big Fold Z C преклопени хартиени крпи 10 пакувања по случај Georgiaорџија Пацифик 20885.… … Големина на бел лист : 8 "

DEN 1.00
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42 Свеж
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42

2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" 2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" Tidi Products Tid 920433 наметка, �

DEN 531.20
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена Свеж
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена

Продадени индивидуално за оние на кои не им треба случај или не можат да складираат случај Индивидуално

DEN 3.00
Каскади ® за крпи од хартија од 1-Плеј Тандем®, рециклирани, 775 'по ролна, пакет од 6 ролни Свеж
Каскади ® за крпи од хартија од 1-Плеј Тандем®, рециклирани, 775 'по ролна, пакет од 6 ролни

Осигурете се дека вашиот плакар за снабдување е складиран со потребните резерви за бања...

DEN 623.84
TAZSJG возрасни пешкири за миење на лице и жени кои не се сушат, кои не се пролеваат не-пролеани парчиња коса пар пар Свеж
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои Свеж
Дикси-отпорна на топлина, отпорна на хартија од GP Pro; Бело; HR12; 10,75 ширина x 12 должина; 4; 000 брои

Отпорен на знак Идеално за употреба со висока топлина; Брзи печки за готвење, како што се турбохеф и мери

DEN 1899.52
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај Свеж
Пејнан високо-чај чај крпи чај крпа чаршав од чаршав Абсорбента чај трпеза, пешкири чај чај чај чај

1 Изработено со високо квалитетни материјали, здрави и еколошки, лесни, издржливи.100% сосема нов и висок к

DEN 476.80
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон

Идеално за расчистување на општа намена, лесна должност Ги отстранува почвите и течностите од лицето и �

DEN 452.48
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа Свеж
Ашева - 8 x 9 индивидуално завиткано влажно памучно топло/ладно освежување крпа

Подебела и помека крпа на 8 "x 9" 8g направено со 100% памук Миризливи со есенцијални масла од лимон или лаван

DEN 671.20
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18 Свеж
Tidi производи TID 919468 ТИСЕ, 2-ПЛАТ ТИСИ + ПОЛИ, ЛАТЕКС БЕСПЛАТНО, праска, 13 x 18

2задно ткиво + поли Бесплатно латекс Праска 13 "x 18" Крпа Крпа Tidi производи Tid 919468 крпа, 2тил ткиво + поли, лат�

DEN 0.67
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни Свеж
Sparkle® Pick-A-Size® Хартиени Крпи, 6 Двојни Ролни = 12 Редовни Ролни

Искра Хартиени Крпи ви помагаат да се справите со вашите секојдневни нереди по вредност што е точно Сек�

DEN 2.00
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни Свеж
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни

Содржи 12 мега ролни = 22 редовни ролни (102 листови по ролна) Брзите гребени брзо чистат хаос Апсорбира побр

DEN 462.40
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден Свеж
Bodobo Tags Bitsy Box Model, ниту еден

Само шема Не е вклучена ткаенина Само шема Не е вклучена ткаенина Димензии на торбата : приближно 2,5in ква

DEN 0.33