Лакимет суво и влажно не-ткаени кујнски садови, кои не се печати за печатење со масло, што може да се печати мрзливо сад за сад за еднократно задебелено крпа за миење

Лакимет суво и влажно не-ткаени кујнски садови, кои не се печати за печатење со масло, што може да се печати мрзливо сад за

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

★ Мрзлива партал, дрвена пулпа + ПП, може да апсорбира вода и масло преку ноќ, дизајн на пробив, брзо и удобно кинење, процес и иновации, универзалната хартија за перење е применлива за технологијата за интеграција на оригиналната пулпа од дрво, со цел да се реализира стерилизација и дезинфекција преку 12 процеси без белило во целиот процес. ★ Чиста и санитарна, чистач за хартиени торби, задебелена, печење, супер апсорбирана, еднократна, супер деконтаминација и способност за разгранувачки, задебелена мрзлива сад. ★ Еколошки материјал за пулпа од чисто дрво, деградабилен материјал што е пријателски за животната средина, пријателски за животната средина, удобен, побезбеден и посигурен. Спецификација : 25 * 25см * 50 листови. ★ Влажна и суво мрзливо партал, апсорпција на вода и масло, материјал за заштита на животната средина, сув и влажен. Добар домашен производ, универзален партал што може да се избрише во сите прилики. Може да се отфрли по употреба. Нема да одгледува бактерии. Едно парче на ден. Кујна без мрсна и бактерии е најдобрата грижа за вашето семејство. ★ Силна деконтаминација, сува и влажна двојна намена, апсорпција на вода и апсорпција на маслото, лесен за миење садови и садови, не плашете се од сите видови на масло дамки, суви и влажни двојни намени, можат да ги избришат кујните, домовите, апаратите за домаќинства, садовите и стапчиња за јадење, итн. ★ Мрзлива партал, дрвена пулпа + ПП, може да апсорбира вода и масло во текот на ноќта, дизајн на пауза, брзо и удобно кинење, процес и иновации, универзалната хартија за перење е применлива за технологијата за интеграција на оригиналната дрвена пулпа, за цел да реализирајте стерилизација и дезинфекција преку 12 процеси без белило во целиот процес. ★ Чиста и санитарна, чистач за хартиени торби, задебелена, печење, супер апсорбирана, еднократна, супер деконтаминација и способност за разгранувачки, задебелена мрзлива сад. ★ Еколошки материјал за пулпа од чисто дрво, деградабилен материјал што е пријателски за животната средина, пријателски за животната средина, удобен, побезбеден и посигурен. Спецификација : 25 * 25см * 50 листови. ★ Влажна и суво мрзливо партал, апсорпција на вода и масло, материјал за заштита на животната средина, сув и влажен. Добар домашен производ, универзален партал што може да се избрише во сите прилики. Може да се отфрли по употреба. Нема да одгледува бактерии. Едно парче на ден. Кујна без мрсна и бактерии е најдобрата грижа за вашето семејство. ★ Силна деконтаминација, сува и влажна двојна намена, апсорпција на вода и апсорпција на маслото, лесен за миење садови и садови, не плашете се од сите видови на масло дамки, суви и влажни двојни намени, можат да ги избришат кујните, домовите, апаратите за домаќинства, садовите и стапчиња за јадење, итн.

25 * 25cm * 50 sheets :

Избор на клиенти

Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела Свеж
Кимберли-Кларк Скот 13207 Мултифрачка рачна крпа, 12-13/32 должина x 9-13/32 ширина, бела

Мултифраза рачна крпа Стандардите на ЕПА со минимум 40 проценти пост потрошувачки отпад Преминување во �

DEN 1.33
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42 Свеж
Tidi производи Tid 920433 наметка, 2-лесен скрип, слободен латекс, сина, 30 x 42

2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" 2парна Скрим Бесплатно латекс Сина 30 "x 42" Tidi Products Tid 920433 наметка, �

DEN 531.20
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон Свеж
WYPALL 5820 L30 WIPERS, ROLL CENTER-PULL, 9 4/5 x 15 1/5, бел, 300/ролна, 2 ролни/картон

Идеално за расчистување на општа намена, лесна должност Ги отстранува почвите и течностите од лицето и �

DEN 452.48
Сите природни крпи за еднократно користење- Еко пријателска машина и повеќенаменски килими што можат да се перат Свеж
Оригинален морков, пакет од 6, мал Свеж
Оригинален морков, пакет од 6, мал

Ефективно ги позиционира договорените прсти подалеку од дланката за да ја заштити кожата од прекумерна

DEN 0.33
Wxynhhd Bath Pries за мажи и жени за летни парови Абсорбента на домаќинства и крпи за бања со брзо сушење Свеж
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена Свеж
Georgiaорџија Пацифик 26401 ПРЕДИЗВИЧКИ ПРОТИВНИ КАПАЛНИЦИ, Заштитени 8 x 350 ', кафеава, поли-торбичка заштитена

Продадени индивидуално за оние на кои не им треба случај или не можат да складираат случај Индивидуално

DEN 3.00
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни Свеж
Скот хартиени крпи, избирање-лист-12 мега ролни = 22 редовни ролни

Содржи 12 мега ролни = 22 редовни ролни (102 листови по ролна) Брзите гребени брзо чистат хаос Апсорбира побр

DEN 462.40
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи Свеж
Кимберли-Кларк во видот на санитуш ролна за крпи со 6-пакет Скот со тврда ролна за полнење на крпи

Правоаголен диспензер за wallидови за валани, тврди хартиени крпи Мерки 16.1 x 12,6 x 10.2 "(H x W x D) Автоматското ди

DEN 160.00
Fredенски станови на Фред Салвадор Свеж
Fredенски станови на Фред Салвадор

Увезени Гума ѓон Кожен ѓон со капаче од гумена потпетица Ткаен дизајн со странични отвори за отсекување

DEN 2.33
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна Свеж
Bounty 2847069 целосен лист кујнски ролни хартиени крпи 2-парчиња 40 листови/ролна

Продаден како 30 / картон Кујнски ролни крпи за сушење раце или чистење на хаос 40 листови по ролна, 30 ролни

DEN 2.33
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија Свеж
Wypall 34790ct x60 бришачи, pop-up кутија, бела 126/кутија

Продаден како 126 / кутија Засилените марамчиња се карактеризираат со хидрокнит технологија која носи по

DEN 3.33
16682 Продавници за партали 4lb кутија Свеж
16682 Продавници за партали 4lb кутија

ОЕМ броеви се предвидени само за повикување Ве молиме, проверете го вклопувањето пред да нарачате...

DEN 0.67
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели Свеж
Georgiaорџија Пацифик 20885 Bigfold Z C преклопени крпи за хартија, бели

Big Fold Z C преклопени хартиени крпи 10 пакувања по случај Georgiaорџија Пацифик 20885.… … Големина на бел лист : 8 "

DEN 1.00