X-Gree 2mm квалитет 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже кабел алатка за местење 10 п.п.

X-Gree 2mm квалитет 304 жица од не'рѓосувачки челик јаже кабел алатка за местење 10 п.п.

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Големина на квалитет : 2мм/0,08 "; Внатрешна големина : 15 x 7mm/0,6" x 0.28 "(L*Max.W). Главен материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Содржина на пакет : 10 парчиња x жица јаже. ; Тежина : 10g. Главна боја : сребрен тон (главна боја : тоно плајдо. Целокупна големина : 18 x 11 x 4mm/0,7 "x 0,43" x 0,16 "(L*Max.W*Max.T) (Tamaño General : 18 x 11 x 4 mm / 0,7 '' x 0,43 '' x x 0,16 '' (L * max.w * max.t). 2mm Квалитет 304 Кабел за жица од не'рѓосувачки челик јаже алатка за местење 10pcssmade од не'рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и трајност на трајност и трајност .Предитира одлична заштита од абразија на површината на жичаните јажиња. Овозможете им на корисниците да создадат многу уредна и тесна јамка во обложени или голи жичани јажиња и кабел.Депирање во шпански 2mm estándar 304 Acero Inoxidable Cuerda Cuerda Cable Cable Dedal Bigging Tool 10 Unidstamaño Estándar : 2 mm / mm / 0,08 ''; Тамањо Интерно : 15 x 7 mm / 0,6 '' x 0.28 '' (l * max.w) Материјал Главен : Acero Inoxidable 304; Contenido del Paquete : 10pcs x dedal de cuerda de alambrenombre del producto : Deal de Cable : Dedal de Cable ; Пезо : 10 ГЦОЛОР Главен : Тоно Плајдотемајо генерал : 18 x 11 x 4 mm / 0,7 '' x 0,43 '' x 0,16 '' (l * max.w * max.t).

Избор на клиенти

Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss Свеж
Атлетски тренерки за атлетски тренерки на Chictry Boss

65% полиестер, 35% памук Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобн�

DEN 2.33
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење Свеж
Lubose Облека со две парчиња за мажи мажи со половина кошула и панталони за половината за влечење

100% сосема нова ставка со висок квалитет Материјал : Мека ткаенина, удобна Повод : Оваа облека со две парч�

DEN 0.33
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11 Свеж
Али Индустри 7266 Грит алуминиум оксид за пескарење, 9 x 11

3 пакувања 9 "x 11" 220 лим за шкурка Идеално за фино мазнење и за измама и деплескање на буквари и заптивки...

DEN 1353.60
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка Свеж
Мираж Миленичиња Производи Ѕвезда На Давидс И Снегулки 6 Инчен Коска Куче Играчка

Ѕвезда На Давидс & Снегулки 6 во Коска Куче Играчка Суперсофт Кадифен Ткаенина Одлична играчка во форма �

DEN 862.40
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена Свеж
Компликас Timberline 103TA / 103T копчиња за замена

Нови OEM фабрички исечени и печат COMPX Timberline 103 TA / 103 T копчиња (2) Само Easy Keys нуди оригинални делови за произ�

DEN 2.00
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови Свеж
Ојоангл машки 2 Парчиња Облека Краток Ракав Шарени Копче Надолу Кошула И Шорцеви Сетови

100% Полиестер Увезени Копче Надолу затворање Машинско Перење Ткаенина : мека, удобна и пријателска за ко�

DEN 623.84